Keystone logo
Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Wstęp

KIM JESTEŚMY

Elitarna Szkoła Zarządzania

- Pionierski dostawca studiów uniwersyteckich Pathway w Wellington w Nowej Zelandii

EMS jest w pełni akredytowaną przez NZQA butikową szkołą językową i biznesową z siedzibą w centrum Wellington od 2003 roku . (NZQA jest przekonany o naszych osiągnięciach edukacyjnych i zdolności do samooceny)

EMS jest zatwierdzony i finansowany przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego (TEC) i Ministerstwo Rozwoju Społecznego w zakresie szkolenia w zakresie podnoszenia kwalifikacji i podnoszenia kwalifikacji.

EMS ustanowił stopień uniwersytecki Pathways który skutecznie oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze dla studentów i dumnie stał się pionierem w dostarczaniu dyplomów uniwersyteckich Pathway w Wellington.

CO OFERUJEMY

EMS dąży do urzeczywistnienia pożądanej przyszłości, zapewniając pionierskie Pathway dzięki naszym umowom o współpracy z najlepszymi uniwersytetami w Nowej Zelandii.

EMS oferuje do 120 umów o przeniesieniu artykulacji kredytów na stopnie biznesowe na Uniwersytecie Massey, Auckland University of Technology (AUT) i Institutes of Technology, w tym WelTec i Whitireia. Wykwalifikowani absolwenci EMS mogą bezpośrednio przejść na drugi rok studiów uniwersyteckich i uzyskać dyplom biznesowy w ciągu kolejnych dwóch lat. EMS zamierza również oferować dyplomy z informatyki, zarządzania turystyką, rachunkowości i finansów, które również prowadzą do uzyskania odpowiednich stopni partnerskich uczelni akademickich.

EMS oferuje zatwierdzone przez NZQA nowozelandzkie certyfikaty języka angielskiego (NZCEL) na poziomie 3 i 4, które są powszechnie akceptowane przez uniwersytety w Nowej Zelandii jako zastępcze kryteria wejścia do IELTS 5.5 lub 6.0.

W przypadku zapisania się na dyplomy NZCEL + studenci mogą otrzymać stypendium o wartości 8 000 USD na poczet dyplomu studiów w EMS.

EMS jest również zatwierdzonym przez NZQA wewnętrznym centrum testowym biegłości w języku angielskim, które zapewnia studentom wiele opcji wejścia do osiągnięć akademickich.

DLACZEGO EMS?

Tam, gdzie uniwersytet dąży do doskonałości akademickiej, a politechnika przygotowuje absolwentów gotowych do pracy, ELITE oferuje zarówno troskliwe środowisko, w którym każdy student ma znaczenie. Koncentrujemy się na pomaganiu każdemu z Was w przygotowaniu się do kariery dzięki naszemu wszechstronnemu edukacyjnemu i spersonalizowanemu systemowi całkowitego wsparcia.

o Elite Education: Dedykowane małe klasy, które mają zasadniczą różnicę (np. klasa dyplomowa 6-16 uczniów).

o Spersonalizowane wsparcie dla studentów: Dbamy o studentów jako wyjątkowe osoby o różnorodnych potrzebach i celach. Nasze progresywne recenzje na całej drodze edukacyjnej uczniów zapewnią im sukces.

WSPARCIE DLA STUDENTÓW

Zapewniamy szereg zajęć pozalekcyjnych, w tym doświadczenie wolontariatu.


Zapewniamy kompleksową bezpłatną usługę, w tym zniżki:

 • Transfer na uniwersytet i rekrutacja
 • 1 USD kawy ekspresowej
 • ubezpieczenie medyczne i podróżne
 • bilet lotniczy
 • Wycieczki po Nowej Zelandii, Australii i USA


CECHY TERENU LOKALNEGO

Wellington, bezpieczna i przyjazna stolica Nowej Zelandii, jest miejscem wybieranym przez inteligentnych, kreatywnych i ambitnych studentów.

1) Światowej klasy systemy edukacji — system edukacji Nowej Zelandii zajmuje pierwsze miejsce na świecie w rankingu The Economist Intelligence Unit za zapewnianie młodzieży kształcenia umiejętności przyszłych. Wellington ma wiele świetnych opcji, od szkoły po światowej klasy uniwersytet.

2) Wellington jest jedyną akredytowaną stolicą „bezpiecznej społeczności ” na świecie. Jest to bezpieczne i przyjazne miejsce, które można nazwać domem. Studenci korzystają z bezpiecznego środowiska do życia, pracy i nauki.

3) Świetna jakość życia – Wellington jest znane na całym świecie jako niesamowite miejsce do życia, Wellington zostało nazwane „najfajniejszą małą stolicą na świecie” przez Lonely Planet i najlepszym miejscem do życia na świecie przez Deutsche Bank. Mieszkańcy Wellington bardzo wysoko oceniają swoją jakość życia, przy czym 87% mieszkańców zgłasza dobrą jakość życia. To świetne miejsce na bycie studentem. Jest wystarczająco mały, aby poczuć przyjazną atmosferę Nowej Zelandii, a tętniące życiem miasto oferuje wiele do zrobienia.

4) Niewielkie miasto, do którego można dojść pieszo – Trzy światowej klasy uniwersytety znajdują się w odległości 15 minut spacerem od centrum Wellington, podobnie jak wiele innych instytucji i szkół wyższych. Wellington jest również dobrze skomunikowany sprawną i czystą siecią pociągów i autobusów - co pomaga wyjaśnić, dlaczego Wellington ma najwyższe wykorzystanie transportu publicznego na mieszkańca w Nowej Zelandii!

5) Mnóstwo pięknych otwartych przestrzeni – oszałamiająca linia brzegowa Wellington, świeże powietrze i otwarte tereny zielone oznaczają, że wspaniała rekreacja na świeżym powietrzu, sport i parki są zawsze w zasięgu ręki. Zielony pas, który otacza centrum Wellington, jest wypełniony ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, a nadbrzeże to idealne miejsce na wędrówkę w porze lunchu. Każdego roku mamy ponad 2100 godzin słonecznych, więc będziesz miał mnóstwo okazji, aby wyjść i cieszyć się naszym pięknym miastem! Dzięki wspaniałej kolekcji parków regionalnych i 497 km linii brzegowej, wspaniałe tereny na świeżym powietrzu są zawsze w zasięgu ręki w Wellington. Łatwo jest żyć blisko natury w Wellington, nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu w mieście. To jeden z najlepszych scenariuszy z obu światów. Po prostu wyjść na zewnątrz i cieszyć się tym. To zabawne.

6) Różnorodność – około jedna trzecia mieszkańców Wellington urodziła się poza Nową Zelandią – miasto jest wielokulturowym centrum. Ludzie z całego świata wybierają życie w Wellington, co czyni go zróżnicowanym i ekscytującym miejscem.

7) Inteligentny kapitał – w otoczeniu najlepiej wykształconej populacji w kraju poczujesz się jak w domu. 28% procent mieszkańców Wellington w wieku 15 lat i starszych posiada tytuł licencjata lub wyższy jako najwyższe kwalifikacje, w porównaniu z 20% w skali kraju.

8) Kapitał high-tech - Jesteśmy domem dla wielu innowacyjnych firm, takich jak Weta Workshop i Weta Digital, Xero i Pik Pok, część szybko rozwijającego się i cyfrowego przemysłu Wellington. Region ma najwyższy w kraju odsetek osób zatrudnionych w usługach opartych na wiedzy, co sprawia, że jest to ekscytujące miejsce do życia i nauki.

9) Jesteśmy środkiem Śródziemia – pieszczotliwie znany jako Śródziemie, jesteśmy miastem, w którym film ożywa. Wielokrotnie nagradzany talent w Wellington przyczynił się do takich projektów jak Ghost in the Shell, Hobbit, Pete's Dragon, Avatar, Krampus, King Kong, trylogia Władca Pierścieni i wiele innych.

10) Kulinarna stolica - Kochamy jedzenie! Wellington ma podobno więcej restauracji, kawiarni i barów na mieszkańca niż Nowy Jork. Brakuje Ci jedzenia z Twojego kraju? Nie panikuj – istnieją specjalistyczne supermarkety i restauracje z jedzeniem z całego świata. A jeśli naprawdę lubisz jedzenie, koniecznie weź udział w odbywającym się co roku w sierpniu festiwalu Visa Wellington On a Plate.

11) Miasto festiwalowe Nowej Zelandii - Wellington to zabawne i tętniące życiem miejsce do życia, z kalendarzem pełnym ekscytujących wydarzeń. Od corocznych festiwali, kulturalnych rozkoszy, występów na żywo po mecze sportowe i wszystko pomiędzy, znajdziesz tu mnóstwo rozrywki.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię w naszej rodzinie EMS i pomoc w osiągnięciu celów akademickich w Nowej Zelandii.

Interesują się również naszymi programami w języku angielskim:

Programy języka angielskiego jako drugiego języka:

 • Ogólny angielski (od początkującego do średnio-zaawansowanego)
 • Angielski + Certyfikat Baristy
 • Angielski + Sport
 • Wycieczka naukowa
 • Certyfikat nowozelandzki w języku angielskim (NZCEL) poziom 3 (zastąp IETLS 5.5)
 • Certyfikat nowozelandzki w języku angielskim (NZCEL) Poziom 4 (zastąp IELTS 6.0)
 • Certyfikat nowozelandzki w języku angielskim (NZCEL) Poziom 4 (zastąp IELTS 6.5) (czeka na zatwierdzenie)

Zapraszamy na stronę: www.ems.ac.nz

Lokalizacje

 • Wellington

  Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND, 6011, Wellington

  pytania