Keystone logo
EIT Manufacturing – Masters Letnia Szkoła Produkcji EIT
EIT Manufacturing – Masters

Letnia Szkoła Produkcji EIT

Arrasate, Hiszpania

2 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

01 Jul 2024

EUR 800 *

W kampusie

* opłata ogólna | €500 kobiety i studenci z krajów RIS

Wstęp

Letnia Szkoła rozpoczyna się warsztatami "Prawdziwe historie" na temat przedsiębiorczego podejmowania decyzji, po których następują dwie sesje akademickie obejmujące interaktywne sesje i praktyczne seminaria technologiczne. Wydarzenie zapewnia kompleksowe wprowadzenie do tematu, przechodząc do praktycznych przykładów i konkretnych studiów przypadków, zakończonych praktycznym działaniem z przewodnikiem.

Pierwsza sesja koncentruje się na integracji sztucznej inteligencji w sektorze produkcyjnym, podczas gdy druga wyposaża uczestników w metody i narzędzia wspierające kreatywność i zrównoważone innowacje. Przedstawiciele firm podzielą się historiami sukcesu, wspierając interaktywne uczenie się. Wizyty w firmach takich jak Decathlon i CETIA zaprezentują innowacyjne doświadczenia i ułatwią nawiązywanie kontaktów.

Uczestnicy odwiedzą również Centrum Rozwoju Biznesu Mondragon, koncentrujące się na rozwoju przedsiębiorczości i dywersyfikacji.

Podczas szkolenia Market Exploration Bootcamp uczestnicy zdefiniują i opracują projekt badawczy, prowadząc ich przez identyfikację pytań badawczych i weryfikację założeń. Bootcamp opiera się na podejściu uczenia się przez działanie, prowadząc uczestników przez koncepcje i narzędzia poprzez projekt badawczy i przeprowadzanie eksperymentów.

Letnia Szkoła kończy się opcjonalnym Sympozjum, podczas którego studenci prezentują swoje postępy badawcze i ich związek z rozwijaniem pomysłów biznesowych. Dodatkowo zorganizowana zostanie wizyta kulturalna w San Sebastian, oferująca uczestnikom możliwość poznania życia społecznego i kulturalnego miasta.

Certyfikat

Po pomyślnym ukończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat uczestnictwa w Letniej Szkole EIT Manufacturing.

235814_235600_EITMSummerSchool-LabVisit1.png

Wizyta w laboratorium CIIRC

235815_235601_EITMSummerSchool-FieldResearch.png

Badania terenowe Zrozumienie perspektywy klientów

235813_235602_EITMSummerSchool-EcosystemMapping1.png

Zeszłoroczna szkoła letnia - nasi studenci pracujący nad mapowaniem ekosystemów

235816_235603_EITMSummerSchhol-VisittoMondelezPlant3.png

Zakład Mondelez International w Bratysławie

235817_235604_EITMSummerSchhol-CTUMechLab.png

Laboratorium mechaniczne CTU

235818_235605_EITMSummerSchhol-CityVisit.png

Zwiedzanie Bratysławy

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania