Keystone logo
© Eva Dang
Education Projects Group

Education Projects Group

Education Projects Group

Wstęp

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących brytyjskich dostawców wglądu w karierę i kursów edukacyjnych. Oferujemy szereg kursów stacjonarnych, jednodniowych i szkolnych, które zapewniają uczniom niezapomniane wrażenia edukacyjne, dając im nieocenioną przewagę w wybranej dziedzinie i rozwijając kluczowe kompetencje wymagane na ich przyszłej ścieżce kariery. Nasze kursy - które kładą nacisk na edukację poprzez doświadczenie - obejmują kilka głównych Pathways kariery, takich jak medycyna, biznes, prawo, inżynieria i weterynaria. Łącząc fachowe nauczanie i angażując środowiska uczenia się, pomagamy rozwijać umiejętności uczniów w zakresie komunikacji, przywództwa, pracy zespołowej i rozwiązywania problemów. Uczniowie będą również budować i utrzymywać skuteczne relacje z podobnie myślącymi osobami dokonującymi zmian na całym świecie, którzy są pasjonatami tych samych przedmiotów i mogą wspierać ich w procesie wybranej ścieżki.

Założona w 2015 r. Z naszym sztandarowym dostawcą kursów wglądu w karierę, Medical Projects, naszym celem jest kształcenie, inspirowanie i zachęcanie studentów do podejmowania ambitnych i świadomych decyzji dotyczących ich przyszłości, co doprowadziło do powstania Education Projects Group w 2018 r. Wierzymy, że doświadczanie rzeczy z pierwszej ręki to najskuteczniejsza metoda uczenia się dla studentów, dlatego z przyjemnością oferujemy wgląd w karierę dla uczniów w wieku 13 lat.

Nasza misja edukacyjna

Naszą misją jest dostarczanie uczniom nagradzanego wglądu w karierę poprzez eksperymentalne uczenie się na całym świecie.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Nagradzana firma

Nagroda za najlepszy produkt edukacyjny

Medical Projects był (i nadal jest) dumnym zwycięzcą nagrody za najlepszy produkt edukacyjny podczas British Youth Travel Awards w grudniu 2018 r. Prestiżowe nagrody krajowe są organizowane przez British Educational Travel Association i oceniane przez panel ekspertów z całej młodzieży, branża podróży studenckich i edukacyjnych. Zespół projektów medycznych cieszy się z uznania za dostawcę najlepszego produktu edukacyjnego w Wielkiej Brytanii. Oto, co nasz dyrektor generalny, Mark Williams, powiedział o wygranej:

„Jest to uznanie dla usługi oraz wartości, jaką zapewnia nasz zespół i staże. To ogromny zaszczyt, ale także potwierdza wysoką jakość i poświęcenie, które poświęcamy naszym uczniom, nauczycielom i rodzicom ”- powiedział.

„Szkoły wracają do nas od czasu do czasu ze względu na poziom dbałości o klienta i naszą zdolność do dostosowywania podróży - ta nagroda potwierdza, że mamy absolutne rację w naszym podejściu”.

Rozszerzone wsparcie

Współpracujemy z Kaplan, aby zapewnić zniżkowy dostęp do wiodących na rynku zajęć przygotowujących do testów dla studentów projektów edukacyjnych. Obsługując ponad milion studentów od czasu rozpoczęcia kursów, Kaplan jest bezkonkurencyjny w zakresie przygotowywania studentów do testów.

Ubezpieczenie

Dzięki 17-letniemu doświadczeniu i ponad 130 krajom objętym programem World Nomads jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia wyszukiwania ubezpieczenia podróży. Projekty edukacyjne studenci mogą uzyskać wycenę bezpośrednio za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego dla studentów, dzięki naszej partnerskiej współpracy z World Nomads.

Porady i wskazówki

Jako oficjalny przedstawiciel studentów współpracujemy z pokojem studenckim, aby zapewnić studentom porady na temat doświadczenia zawodowego i wglądu w karierę. Dzięki temu możemy zapewnić, że studenci otrzymają najlepszą poradę na temat naszych kursów bezpośrednio od nas, w sposób dla nich wygodny.

Jak to działa

Kompleksowe wsparcie

Wszystkie nasze kursy i projekty są w pełni wspierane przez dedykowane i doświadczone zespoły i specjalistów. Zapewniamy studentom wsparcie przed, w trakcie i po zakończeniu kursu u nas.

 • Zanim zarezerwujesz: zgłoszenie się na kurs z członkiem Education Projects Group jest proste. Gdy studenci zdecydują, do którego kursu chcą dołączyć, wystarczy wypełnić nasz internetowy formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę rejestracyjną, aby zabezpieczyć miejsce. Jeśli studenci nie są pewni, do którego kursu chcieliby się przyłączyć, lub chcieliby uzyskać więcej informacji, zawsze mogą porozmawiać z członkiem naszego przyjaznego zespołu ds. Praktyk studenckich, który może im pomóc.
 • Po dokonaniu rezerwacji: gdy uczeń zabezpieczy miejsce na wybranym kursie, otrzymuje dostęp do swojego pulpitu nawigacyjnego dla studentów - internetowego planu podróży ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do przygotowania się do kursu. Każdemu uczniowi przypisany jest osobisty doradca ds. Praktyk studenckich, który poprowadzi go przez przygotowanie do kursu, upewniając się, że studenci przesyłają wszystkie istotne informacje wymagane do zorganizowania wybranego programu. Ponadto są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania!
 • Przed przyjazdem: Każdy uczeń otrzyma pocztą pakiet powitalny zawierający koszulkę, identyfikator i karty kontaktu w nagłych wypadkach wraz z informacjami, które pomogą im przygotować się do kursu. Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi studentami w trakcie przygotowań do kursu, aby upewnić się, że są świadomi procedur przybycia, odpowiedzieć na wszelkie pytania w ostatniej chwili oraz dostarczyć informacje i dane kontaktowe, co robić w przypadku jakichkolwiek mało prawdopodobnych sytuacji awaryjnych .
 • Dzień przyjazdu: Studenci otrzymują okna przyjazdu i wyjazdu, w których powinni zarezerwować transport do i z wybranego kursu. Nasz personel będzie w wyznaczonych miejscach spotkań podczas tych okien. Zwykle są to lokalne lotniska lub dworce kolejowe w pobliżu miejsca kursu. Uczniowie są następnie odprowadzani do naszego zakwaterowania przez naszych pracowników, aby spotkać się z resztą naszej grupy studentów i wziąć udział w zabawnych lodołamaczach! Wszyscy studenci biorą również udział w kursie indukcyjnym dla studentów pierwszego wieczoru na kursie. Tutaj nasi pracownicy mówią im, co stanie się w ciągu tygodnia, wraz z wszelkimi zaleceniami i zakazami.
 • Podczas Kursu: Studenci spędzą od poniedziałku do piątku, ucząc się o swojej wybranej Pathway kariery, poprzez różnorodne wciągające i praktyczne doświadczenia, fachowe korepetycje od światowej klasy nauczycieli i wizyty w lokalnych miejscach zainteresowania. Wieczory i weekendy mają na celu zapewnienie uczniom możliwości jak najlepszego wykorzystania lokalnej okolicy i kultury. W zależności od wybranego przez studentów celu kursu, może to obejmować wizyty w teatrze, lekcje gotowania, lekcje lokalnego tańca, a nawet poszukiwanie lwów, tygrysów i niedźwiedzi na safari w dzikiej przyrody!
 • Po zakończeniu kursu: Nasze zobowiązanie wobec studentów nie kończy się wraz z ukończeniem przez nas kursów. Wszyscy studenci, którzy biorą udział w kursie stacjonarnym, otrzymują spersonalizowany certyfikat, który pomaga im w aplikowaniu na uniwersytet. Z przyjemnością udzielamy referencji studentom i często stwierdzamy, że nasi studenci tak wiele zyskują ze swojego czasu w Education Projects Group , że wracają, aby dołączyć do nas na inny kurs - lub dwa!
128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Problem, który rozwiązujemy

Odpowiedzi tylko na pytania dotyczące doświadczenia zawodowego ...

 • Co chcesz robić?
 • Kim chcesz być, kiedy będziesz starszy?
 • Gdzie chcesz studiować?
 • Czego chcesz się uczyć na uniwersytecie?
 • Chcesz wybrać się na staż?

Łatwo zapomnieć, że większość młodych ludzi nie ma doświadczenia zawodowego niezbędnego do udzielenia świadomej odpowiedzi na te pytania. To jest coś, co chcielibyśmy zmienić.

Uważamy, że uczenie się przez doświadczenie jest kluczem do pomocy młodym ludziom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ich przyszłości. Nasze kursy mają na celu zapewnienie realistycznego wglądu w różnorodne Pathways kariery, a także pomaganie uczniom w rozwijaniu kluczowych umiejętności i kompetencji wymaganych do realizacji ich ambicji i osiągnięcia wybranej kariery.

Naszym zobowiązaniem dotyczącym projektu jest:

1. Oświeć kolejne pokolenie studentów
2. Umożliwić studentom podejmowanie świadomych decyzji zawodowych
3. Zachęcaj do globalnego sposobu myślenia

Wierzymy, że pomagając uczniom w ten sposób, opuszczają nasze kursy gotowi do kariery i są zmotywowani do osiągnięcia swoich celów; ze zrozumieniem globalnego świata zawodowego - i ich miejsca w nim.

Nasze zobowiązanie wobec studentów

Każdy element każdego kursu ma na celu zapewnienie uczniom możliwie najlepszych doświadczeń edukacyjnych, zarówno pod względem naukowym, jak i osobistym. Chcemy, aby uczniowie pozostawili nas oświeconych, upoważnionych i zachęcanych do myślenia z globalnym nastawieniem. Nasze profesjonalnie zaprojektowane kursy koncentrują się na pięciu kluczowych obszarach rozwoju studentów:

 • 1 Rozwój osobisty
 • 2 Zanurzenie w kulturze
 • 3 Profesjonalna ekspozycja
 • 4 Poszerzanie horyzontów akademickich
 • 5 Zabawa

Lokalizacje

 • London

  Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX, , London

pytania