Keystone logo
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Wstęp

Szkoła lotów E-ATO-288

Bycie częścią komercyjnej załogi samolotu to zawód przyszłości, który pozwoli Ci naprawdę cieszyć się swoją pracą. Możesz trenować w naszej szkole w Barcelonie, gdzie przygotujemy Cię i poprowadzimy Cię do celu.

Dlaczego EAS Barcelona ?

1-Flota

W EAS Barcelona wiemy, jak ważne jest bycie na bieżąco z postępem technologicznym w lotnictwie. Z tego powodu zawsze chcemy mieć najnowszą technologię i najnowsze materiały. Nasza flota samolotów jest całkowicie nowa i została zakupiona bezpośrednio od producenta. EAS Barcelona wybrała również najnowszą technologię kokpitu używaną we wszystkich nowoczesnych samolotach globalnych linii lotniczych, reprezentującą dane lotu na dużych ekranach, które oferują więcej informacji i lepszą interpretację parametrów. To się nazywa "szklany kokpit". Wierzymy, że zarówno bezpieczeństwo, jak i jakość są absolutnie niezbędne, dlatego mamy nowe samoloty wyposażone w najnowszą technologię. Jest to dalekie od nieadekwatności, ale niestety często występuje tendencja, która prowadzi do tego, że średni wiek samolotów używanych do szkolenia w Hiszpanii wynosi 20 lat, a co za tym idzie, nie ma najnowszych osiągnięć w sektorze, w którym technologiczne zaliczki mają ogromne znaczenie. Wykorzystywane są samoloty TECNAM 2002 do szkolenia podstawowego i TECNAM 2006 do zaawansowanego szkolenia i IFR.
W odniesieniu do symulatorów lotu, EAS Barcelona ma dwa - jedyne w Hiszpanii, które będą wykorzystywane we wszystkich fazach lotu - które wykorzystują tylko najnowszą i najnowszą technologię.
Pierwszy certyfikat symulatora FNPTII oparty jest na tej samej płaszczyźnie, co w ćwiczeniach TECNAM 2006, a drugi jest w najczęściej używanym na świecie samolocie pasażerskim: AIRBUS 320.

2-Trening w Barcelonie

Siedziba główna EAS znajduje się w Barcelonie, gdzie odbywają się wszystkie wykłady i opracowano symulator lotu. Lokalizacja szkoły zapewnia uczniom duży komfort, ponieważ znajduje się niecałe sto metrów od głównego dworca kolejowego, stacji metra i przystanków autobusowych dla podróży międzymiastowych, dalekich podróży lub do głównych wiosek. Wartości kulturowe, czas wolny i usługi oferowane przez miasto Barcelona są doskonałym dodatkiem dla studentów. Barcelona to kosmopolityczne miasto o przyjaznej, otwartej postawie i wspaniałej atmosferze. Ma blisko dwa miliony mieszkańców i jest jedną z wielkich stolic śródziemnomorskiej Europy. Ogromna oferta handlowa i gastronomiczna stwarza niezrównaną atmosferę. Dodajmy do tego wspaniałą architekturę z różnych epok - od pozostałości architektury rzymskiej w dzielnicy gotyckiej do mnóstwa zapierających dech w piersiach modernistycznych budynków zaprojektowanych przez wielkich architektów (takich jak Antoni Gaudí, który jest zawsze wyróżniany), jego układu urbanistycznego i współczesnych budynków , a atrakcyjność kulturalna i artystyczna jest niezaprzeczalna. Położenie geograficzne Barcelony jest również uprzywilejowane - otwarte na morze, ze specjalnym portem i wspaniałymi plażami, i rozciągające się w góry, w pasmo górskie Collserola, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i spektakularnymi widokami.

3-Doświadczenie w treningu

EAS Barcelona powstało z inicjatywy wysoce wyspecjalizowanego i doświadczonego zespołu, którego celem jest oferowanie szkolenia lotniczego na najwyższym poziomie. Zespół zarządzający EAS Barcelona ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniu i formowaniu pilotów i personelu pokładowego (stewardesy), zarządzając największą flotą szkoleniową w Europie. Posiadamy również ponad 150 000 godzin szkolenia w locie i z dumą szkolimy i licencjonujemy ponad 1000 pilotów i 200 członków personelu pokładowego. Cały personel, który tworzy EAS Barcelona jest wyspecjalizowanym i doświadczonym specjalistą w dziedzinie szkolenia lotniczego, szczególnie w zakresie jego wdrażania i działania, i jest wysoce kooperatywny, współpracując ze sobą, aby pozytywnie i skutecznie zakończyć całą swoją pracę.

4- Udogodnienia

Siedziba administracyjna i ogólny adres pocztowy EAS Barcelona znajdują się na Rector Triadó Street, obok stacji Sants. Wszystkie zajęcia teoretyczne i szkolenie z symulacji lotu są przeprowadzane w tym miejscu. W tym miejscu odbywają się również indywidualne spotkania pomiędzy uczniem a odpowiednimi stronami uczestniczącymi w szkoleniu studenta, w odniesieniu do ich postępów, weryfikacji efektywności instruktażu, adresowania i rozwiązywania problemów (jeśli to konieczne) oraz okresowych ocen. Sesje lotnicze są zakończone na lotnisku Sabadell Airport, w którym EAS Barcelona ma własne biuro i pilot, strefę przygotowania lotu i prywatne salony dla studentów i instruktorów. EAS Barcelona zaspokaja potrzeby wszystkich swoich uczniów na różne sposoby:

 • Szkolenia teoretyczne i symulacje lotów w dużym centrum miasta (Barcelona, ​​Sants): Lokalizacja i układ miasta zapewniają studentom szybki i łatwy dostęp codzienny. Wręcz przeciwnie, inne, bardziej odległe przedsiębiorstwa edukacyjne (te, które NIE są EAS Barcelona ) zmuszają studentów do marnowania czasu na dojazdy.
 • Sale lekcyjne są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, informatykę i oprogramowanie komputerowe, ale również wyposażone w systemy "tradycyjne". Innymi słowy - wykorzystanie zaawansowanej technologii ma ogromne znaczenie w procesie uczenia się, ale wyłączne korzystanie z tej technologii może powodować braki.
 • Sala radiotelegraficzna (RT): Studenci mogą wykonywać symulacje lotów z pojedynczych kabin, we wspólnej przestrzeni powietrznej z innymi instruktażowymi flotami samolotów, z których wszystkie wiernie reprezentują rzeczywisty samolot. W innym pokoju instruktor lub kontroler zarządza przestrzenią lotniczą (i lotami) początkujących pilotów w dokładnie taki sam sposób, w jaki rzeczywiste loty są kontrolowane w rzeczywistej przestrzeni powietrznej (gdziekolwiek na świecie).
 • Biblioteka: Ponieważ aktualna technologia informacyjna pozwala na przechowywanie tysięcy książek w formie cyfrowej w formie tabletu, biblioteka jest miejscem ciszy, zapewniającym uczniom komfort i więcej niż wystarczającą przestrzeń do czytania, pisania, szkicowania, wyobrażania i przede wszystkim wcielaj w życie wszystko, czego się nauczyli przez cały czas trwania kursu.
 • Prywatne sale zebrań: Absolutnie podstawowe jest to, że uczeń otrzymuje, w sposób regularny, a zwłaszcza gdy jest to pożądane, orientację, ocenę i rozwiązanie wszelkich konsultacji lub obaw, które mogą wyniknąć w związku z ich teoretycznym szkoleniem. Korzystając z naszych prywatnych sal konferencyjnych, znajdujących się w tym samym budynku, co sale lekcyjne, powyższe konsultacje lub obawy mogą zostać zrealizowane i załatwione z natychmiastowym działaniem.
 • Udogodnienia w fazie lotu (miejsce na briefingi, przygotowanie i analiza ustaleń, wraz z wysyłką lotu) w budynku obsługi lotniska Sabadell: Studenci muszą być w stanie skutecznie zorganizować i zorganizować wszystkie usługi przed i po locie; odpowiada zarówno samej szkole lotniczej, jak i tym, które są wykorzystywane przez operatorów portów lotniczych w kontroli ruchu lotniczego, natychmiast i najlepiej, zarówno pod względem jakości, jak i komfortu. W ten sposób działa świat profesjonalny, a także w jaki sposób osiągane są najlepsze wyniki - tak operacyjne, jak i edukacyjne.

4-Nasza misja i wizja

EAS Barcelona aspiruje do bycia instytucją szkoleniową z całkowicie zadowolonymi studentami, których uczniowie są w stanie uzyskać najlepszy możliwy wynik w swoich szkoleniach. EAS Barcelona zamierza być wiodącym przedsiębiorstwem szkoleniowym w dziedzinie lotnictwa w Europie, równoznacznym ze szkoleniami wysokiej jakości. Jakość słowo nie tylko brzmią ładnie, pomimo jego niewłaściwego użycia przez niezliczonych reklamowych zagłodzony osób lub organizacji. Jakość nie jest też tylko wyrażeniem używanym w celu chwalenia siebie za pracę wykonaną w celu przybliżenia się do doskonałości. Być może całkowita doskonałość nie istnieje, ale powinien istnieć pewien poziom weryfikatorów, aby zaznaczyć różne stopnie jakości. Jakość można udowodnić satysfakcjonującymi wynikami. W ten sposób celem EAS Barcelona jest to, że jego uczniowie kończą szkolenie z najlepszymi możliwymi wynikami, którym towarzyszy szeroki zakres umiejętności: nie tylko z ich wyuczonymi umiejętnościami, ale także z rozsądnym osądem, wiedzą naukową i umiejętnościami zawodowymi. Zespół EAS Barcelona osiągnął to przez kilka lat. Wszyscy ich piloci i personel pokładowy, którzy przeszli szkolenie formalne i lecą dzisiaj, robią to z wielkim sukcesem, w wielu krajowych i międzynarodowych liniach lotniczych. Mówienie o jakości mówi konkretniej o bezpieczeństwie. Jedno nie istnieje bez drugiego. Kwestia bezpieczeństwa przenika wszystkie działania podejmowane w EAS Barcelona . Dla EAS Barcelona globalne wymogi bezpieczeństwa, które stają się coraz bardziej ambitne i rygorystyczne z czasem, a tym samym bardziej wymagające, nie stanowią niewygodnej przeszkody ani trudności, którą należy przezwyciężyć. Są raczej okazją do ciągłego doskonalenia. Podstawa działania, a przede wszystkim nasz ogólny cel. Ta cecha EAS Barcelona jest pierwszym niekwestionowanym argumentem w uznaniu jakości i bezpieczeństwa (na najwyższym poziomie) jako czynników nierozłącznych i istotnych. W żadnym wypadku nie jest to wyłącznie sposób działania (lub sposób, w jaki chcemy działać), ale osiągnięcie celów w tym i we wszystkich obszarach jest częścią własnego DNA EAS Barcelona . Jedynie poprzez podniesienie znaczenia jakości i bezpieczeństwa wszystkich osób zaangażowanych w EAS Barcelona na każdym poziomie - czy to instruktorów, organizatorów czy dyrektorów - można osiągnąć te pożądane poziomy jakości i bezpieczeństwa.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Rector Triadó 94 Entresuelo, 08014, Barcelona

  • Barcelona

   Sabadell airport Carr. de Bellaterra, s/n, 08205, Barcelona

   pytania