Keystone logo
Durham College

Durham College

Durham College

Wstęp

DC w skrócie

Wybór uczelni, do której należysz, jest wielką decyzją i mamy nadzieję, że odnajdziesz u nas odpowiedni poziom. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz swoją edukację pomaturalną po raz pierwszy, czy powracasz, aby zaktualizować swoje umiejętności, z chęcią pomożemy Ci na każdym kroku!


Edukacja wysokiej jakości

Naszym celem jest przygotowanie Cię do znalezienia satysfakcjonującego zatrudnienia. Dzięki naszym ekspertom z bogatym doświadczeniem branżowym i czołowymi zasobami edukacyjnymi, nasi absolwenci kontynuują udane kariery w wybranej dziedzinie.

Oferujemy również różne opcje dyplomu na stopień dzięki umowom z uniwersytetami w Ontario i na całym świecie, umożliwiając:

 • Realizować wykształcenie wyższe w czasie krótszym niż tradycyjny;
 • Zarabiaj na swoim wykształceniu bez konieczności powtarzania wybranych kursów, ponieważ programy Pathway dają kredyt na studia, które można wykorzystać na cele uniwersyteckie.

Uczniowie niepełnosprawni, którzy będą szukać zakwaterowania akademickiego, powinni umówić się na spotkanie z Centrum Dostępu i Wsparcia tak szybko, jak to możliwe.


Bezpieczne, tętniące życiem środowisko kampusowe

Kampusy Oshawa i Whitby w Durham College znajdują się w bezpiecznym otoczeniu oferującym najlepsze warunki życia w kraju i mieście, w tym:

 • Dostęp do szerokiej oferty zakupów;
 • Możliwości sportowe i rozrywkowe;
 • Miasto Toronto znajduje się w niewielkiej odległości.

Oczywiście nie musisz opuszczać kampusu, aby mieć zabawne i satysfakcjonujące doświadczenie. Mamy wszystko, czego potrzeba do doświadczenia studenta, które równoważy trudne studia z zabawnymi i ekscytującymi zajęciami poza klasą bezpośrednio na terenie kampusu.


Życie studenckie

Fitnes: nasze centrum rekreacji i odnowy biologicznej Campus ma powierzchnię 28 000 m². potrójna siłownia, 10000 stóp kwadratowych. centrum fitness, dwa korty do squasha, kryta gra w golfa, podwyższony wewnętrzny szlak pieszy / joggingowy z widokiem na siłownię i wiele innych.

Zachowaj zdrowie: Centrum Zdrowia świadczy usługi opieki zdrowotnej, które promują zdrowie uczniów w sposób profesjonalny i poufny.

Ciesz się wyśmienitym jedzeniem: na kampusie jest wiele różnych lokali gastronomicznych, w tym Tim Hortons, Extreme Pita i kawiarnia Marketplace oraz Bistro '67 - nowa restauracja inspirowana nauczaniem, mieszcząca się w Centrum Żywności na kampusie Whitby Durham College Whitby. by wymienić tylko kilka.

Baw się z przyjaciółmi: wiele miejsc i zajęć na terenie kampusu jest dostępnych dla Ciebie, abyś mógł się spotkać, studiować lub zrelaksować się ze swoimi kolegami z klasy. Jeśli wolisz zorganizowane zajęcia, będziesz dobrze reprezentowany przez Stowarzyszenie Studentów, które jest odpowiedzialne za imprezy i zajęcia towarzyskie przez cały rok akademicki i jest domem dla ponad 70 klubów studenckich.

Badanie na terenie kampusu: Oferujemy różne obszary do studiowania, czy jesteś w trakcie zajęć, czy po prostu potrzebujesz spokojnego miejsca do koncentracji. Nasza kampusowa biblioteka zapewnia ciepłą i zachęcającą atmosferę do indywidualnej i opartej na współpracy nauki, a bezprzewodowe połączenia z Internetem są dostępne w całym kampusie, dzięki czemu możesz łączyć się z ważnymi zasobami. Oferujemy również nasz najnowocześniejszy Learning Commons z 200 komputerami oraz przewodowymi i bezprzewodowymi łączami internetowymi.


Łatwe dojazdy do pracy

Nasze kampusy Oshawa i Whitby to:

 • Łatwo dostępny przez transport publiczny;
 • Obsługiwany przez Durham Region Transit, a także autobusy GO Transit;
 • W ramach opłat za studia otrzymasz Uniwersalny bilet tranzytowy (U-Pass) ważny w roku akademickim.

U-Pass oferuje studentom w pełnym wymiarze godzin:

 • Nieograniczony dostęp w trakcie roku akademickiego do Durham Region Transport autobusowy w Durham Region i połączenie z GO Transit usług;
 • Zredukowano opłatę za przewóz GO poza regionem Durham.

Jeśli chcesz jechać do kampusu, Durham College zapewnia bezpieczne miejsca parkingowe dla studentów, wykładowców, pracowników i gości.


Niedrogie życie w kampusie i poza nim

W Durham College oferujemy najlepsze z obu światów, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania - wszystkie wygody domu w unikalnym doświadczeniu społeczności kampusu.

Nasze rezydencje oferują:

 • Wygoda;
 • Szansa na wspaniałe przyjaźnie;
 • Możliwość połączenia się z całym życiem kampusu ma do zaoferowania;
 • Zakwaterowanie dla 1360 studentów w naszych rezydencjach w Simcoe i South Village;
 • Gwarantowane miejsce zamieszkania dla studentów pierwszego roku, jeśli dotrzymasz terminów przyjęcia naszej oferty przyjęcia i ubiegania się o miejsce zamieszkania. Uwaga: Studenci zapisani w programach rozpoczynających się w styczniu mogą ubiegać się o miejsce zamieszkania i zostaną zatwierdzeni na podstawie dostępności pokoi.

Jeśli wolisz mieszkać w kampusie, dostępna jest także szeroka gama tanich mieszkań, od pokoi jednoosobowych po apartamenty, kamienice i wiele więcej!Liam Anderson / Pexels

107949_pexels-photo-1458318.jpeg

Dostępność

Durham College jest organizacją opartą na wartości, zaangażowaną w równy dostęp, różnorodność, szacunek i dostarczanie wysokiej jakości obsługi klienta. W tym celu staramy się wspierać dostępne środowisko w całej naszej organizacji.

Bieżąca analiza naszych potrzeb w zakresie dostępności doprowadziła do rozwoju partnerstw wewnątrz instytucji i społeczności. W dalszym ciągu rozwijane są partnerstwa w zakresie planowania bez barier; dostępność wiedzy poprzez inicjatywy badawcze; oraz wspieranie samostanowienia osób niepełnosprawnych.

Zobowiązanie Durham College do doskonałości obsługi klienta obejmuje skupienie się na zaspokajaniu potrzeb niepełnosprawnych naszych klientów. Mając to na uwadze, niniejsza strona została zaprojektowana w celu dostarczenia informacji dotyczących dostępności w Durham College tym:

 • Jak wyrazić opinię na temat dostępności naszej instytucji;
 • Zmiany i / lub anulowanie naszych usług;
 • Zasoby umożliwiające dostęp do zakwaterowania dla osób niepełnosprawnych; i
 • Nasze inicjatywy w zakresie dostępności.


Alternatywne formaty

Ponadto Durham College będzie komunikować się z osobami niepełnosprawnymi w sposób uwzględniający ich niepełnosprawność. Dlatego, zgodnie z AODA, dokumenty na uczelni są dostępne w alternatywnym formacie na żądanie. Polisy Durham College są dostępne w formacie elektronicznym na naszej stronie internetowej http://www.durhamcollege.ca/about-us/corporate-links/governance/policies/.

Jeśli potrzebujesz dokumentów w alternatywnym formacie, prześlij swoją prośbę do odpowiedniego działu lub biura szkolnego. Możesz także skontaktować się z biurem ds. Ułatwień dostępu telefonicznie pod numerem 905-721-2000 lub 3042, lub wysłać e-mail na adres [email protected], aby uzyskać informacje na temat dostępu do dokumentów w alternatywnych formatach.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony w poszukiwaniu pomocnych zasobów i aktualnych informacji.Baim Hanif / Unsplash

silhouette of people standing on hill

Lokalizacje

 • Oshawa

  2000 Simcoe St. N., L1G 0C5, Oshawa

 • Whitby

  1610 Champlain Avenue, L1N 6A7, Whitby

  pytania