Keystone logo
Duke University Program mieszkaniowy Duke Pre-College
Duke University

Program mieszkaniowy Duke Pre-College

Durham, Stany Zjednoczone

1 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

16 Jun 2024

USD 2800 *

W kampusie

* programy dwutygodniowe | programy jednotygodniowe: 1 400 USD

Wstęp

Programy Duke Pre-College zapewniają zmotywowanym uczniom obecnych klas 6-11 doświadczenie w nauce i doświadczenia akademickie w środowisku uniwersyteckim. Programy Duke Pre-College Residential Programs inspirują i rzucają wyzwanie następnemu pokoleniu myślicieli i liderów, jednocześnie oferując im wgląd w możliwości ich przyszłości. Nasze zróżnicowane kursy są dostosowane do zainteresowań i pytań nurtujących dzisiejszych studentów, zapewniając jednocześnie doświadczenie Duke poprzez interakcje z wykładowcami Duke, naukowcami i zaproszonymi prelegentami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Podczas programu mieszkaniowego Pre-College studenci cieszą się niezapomnianym doświadczeniem mieszkaniowym i akademickim. Mieszkają w akademikach na terenie kampusu, jedzą w światowej klasy lokalach gastronomicznych i odwiedzają ważne miejsca na terenie kampusu i okolic. Wszystko to podczas budowania relacji z rówieśnikami z całego świata i uczenia się od wykładowców i doktorantów Duke, a także ekspertów branżowych.

Programy jednotygodniowe

 • Klasy: 6-11
 • Daty: 30 czerwca - 5 lipca, 21-26 lipca
 • Czesne: 1 400,00 USD
 • Pokój & Wyżywienie: 750,00 USD*
  *5 nocy zakwaterowania, 6 dni wyżywienia

Programy dwutygodniowe

 • Klasy: 6-11
 • Daty: 16-28 czerwca, 7-19 lipca
 • Czesne: 2 800,00 USD
 • Pokój & Wyżywienie: 1 900,00 USD*
  *12 nocy zakwaterowania, 13 dni wyżywienia, pościel

co jest zawarte

Czesne: Zajęcia od 9:00 do 16:00 każdego dnia z profesjonalnymi, doświadczonymi instruktorami i współpracownikami dydaktycznymi; wszystkie książki i materiały; zaproszeni prelegenci; opłaty za wstęp i transport na wycieczki; seminaria College Connections i inne zajęcia klubowe; wieczorne i weekendowe imprezy towarzyskie; wizyty z przewodnikiem w głównym kampusie i obiektach sportowych.

Pokój & Wyżywienie: Zakwaterowanie w sali mieszkalnej East Campus; 24-godzinny personel mieszkalny i medyczny; wszystkie posiłki; podstawowa pościel i ręczniki; transport do i z RDU.

Rekrutacja

O szkole

pytania