Keystone logo
© Duke University
Duke University

Duke University

Duke University

Wstęp

Duke University oferuje programy studiów ustawicznych zaprojektowane w celu angażowania osób, organizacji i społeczności w fundamentalne i transformacyjne doświadczenia edukacyjne. Celem Duke jest zapewnienie wzbogacenia edukacji przez całe życie, zajęcie się lukami w sile roboczej i bycie partnerem z wyboru dla globalnych osób uczących się przez całe życie.

Służymy Uniwersytetowi Duke'a, pracując nad stworzeniem społeczności studentów, którzy stawiają na rozwój, współpracę, kreatywność, uczciwość i poczucie integracji. Staramy się identyfikować i rekrutować studentów, którzy wykazują się mocnymi stronami intelektualnymi, zamiłowaniem do nauki, wyobraźnią i otwartością umysłu oraz zaangażowaniem na rzecz swoich społeczności; szukamy studentów, którzy czynią rzeczy lepszymi i dobrze traktują innych.

Tworząc naszą społeczność, szczególnie poszukujemy studentów, którzy honorują i wspólnie reprezentują szeroki zakres talentów, środowisk, doświadczeń życiowych i perspektyw. Wierzymy, że zróżnicowana społeczność lepiej przygotowuje studentów do wzbogacającego doświadczenia licencjackiego oraz życia pełnego znaczenia i wpływu. Rozważymy każdego kandydata jako osobę, a w szczególności weźmiemy pod uwagę kontekst jego wyjątkowych okoliczności oraz dysproporcje w możliwościach i zasobach stojących przed uczniami, rodzinami, szkołami i społecznościami.

Zobowiązujemy się do podtrzymywania i promowania zaangażowania Duke na rzecz równości. Będziemy komunikować się wewnętrznie i zewnętrznie w sposób uczciwy i jasny oraz będziemy traktować naszych współpracowników z szacunkiem, zrozumieniem i życzliwością.

Lokalizacje

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

  • Durham

    Durham, NC 27708-0700, 90700, Durham

pytania