Keystone logo
© Domain Academy
Domain Academy

Domain Academy

Domain Academy

Wstęp

& Domain Academy, będąca częścią Domain Group, jest licencjonowaną instytucją szkolnictwa wyższego, która od samego początku konsekwentnie dąży do doskonałości. Jej głównym celem jest wyposażenie zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wyróżniać się w wybranych przez siebie dziedzinach studiów i badań, umożliwiając im tym samym osiągnięcie osobistych i społecznych aspiracji.

Nasza oferta programowa obejmuje różnorodne obszary, takie jak zarządzanie przedsiębiorstwem, technologie informacyjne, zarządzanie hotelarstwem, zdrowie i opieka społeczna, bankowość i finanse oraz językoznawstwo.

Oprócz naszych własnych akredytowanych programów (MFHEA) jesteśmy dumni z programów, które oferujemy w ramach naszej współpracy z renomowanymi brytyjskimi instytucjami, takimi jak University of Derby, Pearson Education i Qualifi.

Kierując się podejściem skoncentrowanym na uczniu i zaangażowaniem w zindywidualizowaną edukację, Domain Academy jest zaangażowana w pomoc uczniom w trakcie ich akademickiej podróży, od rejestracji do ukończenia studiów i nie tylko.

Dlaczego właśnie my

We współpracy z uznanymi na całym świecie instytucjami przyznającymi nagrody, Domain Academy jest zaangażowana we wspieranie uczniów podczas ich podróży edukacyjnej i umożliwianie im pełnego wykorzystania ich potencjału.

 • Ponad 28 lat doskonałości
 • Program nauczania dostosowany do branży
 • Członkowie wydziału-eksperci
 • Specjalistyczna uwaga indywidualna
 • Opcje finansowania i płatności elastycznych
 • Ponad 8000 zadowolonych absolwentów

Nasza wizja

Domain Academy jest wiodącą maltańską instytucją szkolnictwa wyższego licencjonowaną przez Malta Further and Higher Education Authority. Od momentu powstania kieruje się doskonałością. Jej celem jest przygotowanie lokalnych i międzynarodowych studentów do osiągnięcia ich osobistych i społecznych celów, stając się wyjątkowymi profesjonalistami w swoich dziedzinach studiów i badań.

‍ Kierując się spersonalizowanym i skoncentrowanym na uczniu etosem Domain Academy, instytucja zobowiązuje się do wspierania ucznia od rejestracji do ukończenia studiów i nie tylko!

Nasza misja

Od samego początku Domain Academy współpracuje z wysokiej jakości partnerami, w tym z nauczycielami, wiodącymi zagranicznymi dostawcami usług edukacyjnych i uniwersytetami, a także z interesariuszami z branży.

Domain Academy ma na celu przyciągnięcie większej liczby studentów i poprawę jakości ich nauki.

‍ Zgodnie z planem strategicznym na lata 2021-2026, Domain Academy:

 • ‍Będzie nadal rozwijać i akredytować portfolio wysokiej jakości programów krajowych
 • Rozszerzy ofertę swoich programów od zatwierdzonych instytucji satelitarnych za granicą
 • Będzie nadal współpracować i konsolidować swoich obecnych partnerów zagranicznych, instytuty i uniwersytety, a także będzie dążyć do nawiązania dalszej współpracy
 • Będzie ubiegać się o akredytację jako instytucja szkolnictwa wyższego działająca w pełni online

Kim jesteśmy

& Domain Academy, będąca częścią Domain Group, jest licencjonowaną instytucją szkolnictwa wyższego, która od samego początku konsekwentnie dąży do doskonałości. Jej głównym celem jest wyposażenie zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych studentów w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby mogli wyróżniać się w wybranych przez siebie dziedzinach studiów i badań, umożliwiając im tym samym osiągnięcie osobistych i społecznych aspiracji.

Nasza oferta programowa obejmuje różnorodne obszary, takie jak zarządzanie przedsiębiorstwem, technologie informacyjne, zarządzanie hotelarstwem, zdrowie i opieka społeczna, bankowość i finanse oraz językoznawstwo.

Oprócz naszych własnych akredytowanych programów (MFHEA) jesteśmy dumni z programów, które oferujemy w ramach naszej współpracy z renomowanymi brytyjskimi instytucjami, takimi jak University of Derby, Pearson Education i Qualifi.

Kierując się podejściem skoncentrowanym na uczniu i zaangażowaniem w zindywidualizowaną edukację, Domain Academy jest zaangażowana w pomoc uczniom w trakcie ich akademickiej podróży, od rejestracji do ukończenia studiów i nie tylko.

Nocleg

Aby zapewnić naszym studentom wyjątkowe zakwaterowanie, Domain Academy nawiązała współpracę z rezydencją Campus Hub, położoną na głównym kampusie Uniwersytetu Maltańskiego w Msida.

Akademiki w Campus Hub zostały starannie zaprojektowane i stylizowane tak, aby na pierwszym miejscu stawiać komfort i prywatność. Budynek oferuje różne udogodnienia, w tym pralnię, restauracje, parkingi, a także centrum fitness.

Aby wspierać poczucie wspólnoty, przestrzenie wspólne zostały starannie stworzone. Każda przestrzeń wspólna dla studentów została starannie zaprojektowana, aby ułatwić interakcje społeczne i obejmuje wygodną część wypoczynkową z telewizorem Smart TV do przesyłania strumieniowego i udostępniania ekranu. Dodatkowo w obiekcie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z dużą przestrzenią do gotowania, a także wydzielona strefa jadalna i śniadaniowa.

Funkcje kampusu

Nasz kampus składa się z trzypiętrowego budynku z podziemnym parkingiem. Budynek ten został pierwotnie otwarty w 2009 roku przez ówczesnego Prezydenta Malty.

Struktura kampusu

Rozłożony na trzech piętrach nasz budynek składa się z 14 sal lekcyjnych, z czego 7 to pracownie komputerowe, a także 2 sale wykładowe. Wszystkie te przestrzenie są w pełni wyposażone, aby w najlepszy możliwy sposób ułatwić naukę, prezentacje, projekty grupowe i różne inne rodzaje sesji.

Sale lekcyjne

Wszystkie sale lekcyjne i wykładowe są wyposażone w bardzo wysokim standardzie i obejmują szereg stałych i elastycznych opcji siedzeń, komputery stacjonarne (w stosownych przypadkach), tablice, sprzęt audiowizualny, czujniki/alarmy przeciwpożarowe, oświetlenie awaryjne i dozowniki środków do dezynfekcji rąk .

Mimo że świat cyfrowy zmienił badania akademickie, Domain Academy posiada małą bibliotekę oferującą zarówno fizyczny, jak i szeroki dostęp do bibliotek internetowych, zapewniając zasoby zarówno naszym studentom, jak i pracownikom wydziału.

Inne ułatwienia

Oprócz powyższego, w naszej siedzibie znajduje się wiele biur administracyjnych, takich jak między innymi Biuro Zapewnienia Jakości, Biuro Rejestracyjne i Biuro Akademickie. Na trzecim piętrze znajduje się część rekreacyjna z dużą liczbą miejsc siedzących, wyposażona w automaty z jedzeniem i napojami oraz z zewnętrznym tarasem z widokiem na Kopułę Mosty i starożytne miasto Mdina. Na poziomie piwnicy dostępne są również miejsca parkingowe, w tym punkt ładowania pojazdów elektrycznych.

Obiekty Domain Academy są w pełni kontrolowane i zatwierdzane przez odpowiednie organy rządowe, zapewniając dostęp studentom ze specjalnymi potrzebami, a także przeprowadzane są regularne oceny stanu zdrowia, aby mieć pewność, że nasze pomieszczenia pozostają w pełni zgodne z najnowszymi wymaganiami.

Nasze lokale wyposażone są także w windy, windę dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym oraz dwie toalety dla osób niepełnosprawnych na pierwszym i trzecim piętrze.

Na terenie całego kampusu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi i klimatyzacja.

  Wymagania wizowe

  Centralna Jednostka Wizowa (CVU) jest centralnym organem rządu ds. imigracji odpowiedzialnym za realizację krajowej polityki wizowej oraz przepisów dorobku Schengen (w zakresie spraw wizowych). Odpowiedzialność za wydanie wizy jest dzielona z Misjami Dyplomatycznymi Malty za granicą.

  CVU stara się ułatwić wydawanie wiz wszystkim osobom, które mają ważny powód, aby odwiedzić Maltę.

  Co to jest wiza?

  Wiza to zezwolenie w formie naklejki umieszczanej w paszporcie, które upoważnia posiadacza do pobytu na Malcie lub podróżowania po niej przez ograniczony, określony czas. Posiadanie wizy nie daje obywatelowi państwa trzeciego automatycznego prawa wjazdu, ponieważ jej posiadacz musi udowodnić, że spełni warunki wjazdu.

  Niezależnie od posiadania wizy organy kontroli granicznej mogą odmówić wjazdu lub unieważnić wizę, jeżeli stwierdzą, że:

  • Posiadacz nie posiada odpowiednich środków utrzymania
  • Dane podane podczas składania wniosku wizowego były nieprawidłowe lub sfałszowane
  • Posiadacz nie jest w stanie podać szczegółów dotyczących okoliczności swojego pobytu na Malcie

  Organy kontroli granicznej mogą odmówić wjazdu także ze względów bezpieczeństwa lub porządku publicznego. Malta wydaje głównie dwa (2) rodzaje wiz:

  • Wiza Schengen (krótkoterminowa), która jest wydawana na okres nieprzekraczający 90 dni; &
  • Wiza Krajowa (długoterminowa/D-Visa) wydawana jest na okres przekraczający 90 dni, ale nie dłuższy niż 365 dni i zgodnie z przepisami krajowymi.

  Lokalizacje

  • Mosta

   Constitution Street, 104, MST 9055, Mosta

  pytania