Keystone logo
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Wstęp

Opiera się na zasadach doskonałości, równości i szans dla wszystkich, University of York otwarty 1963 z zaledwie 230 uczniów. Od tego czasu staliśmy się jedną z wiodących na świecie uczelni, pominięcia reputację jako potęgą akademicką, gdzie wyraźny nacisk na doskonałość zapewniła krajowe i międzynarodowe uznanie obok już istniejących instytucji.

doskonałości akademickiej

? członek elitarnej Russell Group uczelniJesteśmy dynamicznym, uniwersytet badawczy intensywnie angażuje się w rozwój ratujących życie odkryć i nowych technologii w celu rozwiązania niektórych z najbardziej naglących wyzwań globalnych.

Obecnie istnieje ponad 30 wydziałów akademickich i ośrodków badawczych, a ciało studenta rozszerzył się prawie 16.000.

Kampus i miasto

Położony w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta York, nasz bezpieczny i atrakcyjny campus Heslington jest domem dla naszych dziewięciu szkół, a większość naszych działów. Mamy też kilka działów znajdują się w centrum miasta, przy zabytkowej Królewskiej Manor.

W ostatnich latach nasza ekspansja £ 750m Kampus odnotowano otwarcie siedmiu nowych budynków, zwiększając naszą zdolność do liczby studentów oraz zapewnienie większej liczby obiektów światowej klasy dla 21 wieku. Zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w tym ambitnego rozwoju.

Lokalizacje

  • Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

pytania