Keystone logo
Delmar College

Delmar College

Delmar College

Wstęp

Wierzymy, że wybór szkoły, która oferuje najlepsze warunki do nauki i możliwości zatrudnienia, jest najlepszą drogą do sukcesu. Delmar College inspiruje studentów w Calgary od 1950 r. Obecnie Delmar jest najbardziej szanowaną marką w szkolnictwie pomaturalnym dla profesjonalistów kosmetycznych i ma jedną z największych sieci absolwentów w Calgary. Podchodzimy do naszych programów fryzjerskich i estetycznych z perspektywy studenta i wierzymy, że edukacja, którą zapewniamy, nie ma sobie równych.

Delmar College jest własnością i jest zarządzany przez Dana i Carlę Cavanagh, z których obaj mają tytuły licencjata z edukacji na Uniwersytecie Alberty, a także posiadają tytuły magisterskie z zarządzania edukacją i opracowywania programów nauczania. Nasi instruktorzy są ekspertami w swoich dziedzinach i uczestniczą w ciągłym rozwoju zawodowym. Nasze programy oferują nie tylko wspaniałe, kreatywne komponenty, ale także wszystkie podstawy potrzebne do pomyślnego zdania egzaminów rządowych i standardów branżowych.

Delmar College znajduje się dwie przecznice od stacji Chinook w niedawno odnowionym obiekcie z dużym parkingiem dla klientów. Jesteśmy zarejestrowani na mocy ustawy o prywatnym szkoleniu zawodowym i jesteśmy członkami National Association of Career Colleges (NACC), a także Alberta Association of Career Colleges (AACS) i jesteśmy wieloletnim członkiem Better Business Bureau.

Lokalizacje

 • Corpus Christi

  2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

  • Corpus Christi

   101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States, , Corpus Christi

   pytania