Keystone logo
Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Wstęp

Wybory

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie globalnych absolwentów z międzynarodowymi stopniami: 195 partnerskich uczelni na całym świecie zapewnia studentom wiele możliwości zdobycia doświadczenia i zdobycia punktów na ich dyplom poprzez zagraniczne semestry wymiany, staże i podwójne studia za granicą. W rzeczywistości wszystkie stopnie licencjackie obejmują obowiązkowy semestr stażu, który można odbyć lokalnie lub za granicą.

Współpracujemy z ponad 500 firmami regionalnymi i międzynarodowymi, w tym globalnymi graczami, takimi jak BMW, MAN, Continental, ZF i Siemens, w których studenci mogą zdobyć nieocenione doświadczenie zawodowe. Ponadto uniwersytecka służba kariery organizuje program mentorski, w ramach którego studenci współpracują z profesjonalnym mentorem biznesowym, aby pomóc im w osiągnięciu celów zawodowych. Ta aktywna promocja łagodzi przejście od kariery akademickiej do zawodowej, co oznacza, że nasi absolwenci odnoszą szczególne sukcesy na rynku pracy.

Statystyka

Nasza populacja studentów licząca blisko 8 000, w tym 30% studentów zagranicznych, studiuje szereg kursów prowadzonych w języku angielskim lub niemieckim.

  Funkcje kampusu

  kampusy dydaktyczne

  Studenci są rozmieszczeni na ośmiu wydziałach na dwóch kampusach. Główny kampus w Deggendorf oferuje szeroką gamę programów studiów prowadzonych w języku angielskim lub niemieckim. Na europejskim kampusie Rottal-Inn wszyscy studenci uczą się wyłącznie w języku angielskim (a studenci zagraniczni uczęszczają na lekcje niemieckiego). Te dwa kampusy oddalone są od siebie o godzinę jazdy i oba znajdują się w Bawarii w południowych Niemczech.

  Uważamy, że wspaniały styl życia jest ważnym czynnikiem dobrego samopoczucia naszych uczniów. Studenci są wspierani wieloma udogodnieniami, takimi jak kluby studenckie, bogaty program sportowy (jesteśmy obecnie niemieckimi uniwersyteckimi mistrzami piłki nożnej), duże Biuro Międzynarodowe, Centrum Językowe i Biuro Karier. Każdego lata organizujemy dzień otwarty na terenie kampusu i festiwal muzyczny.

  Wszystkie wydziały, warsztaty i centra usługowe dla naszych studentów znajdują się w naszym kampusie i wokół niego, tworząc otwarte, przyjazne i komunikatywne środowisko wśród pracowników, studentów i kadry dydaktycznej.

  • Zobacz nasze kampusy dydaktyczne na www.th-deg.de/en/dit/campuses

  Zdjęcia kampusu Deggendorf:

  Zdjęcia kampusu europejskiego:

   Lokalizacje

   • Max-Breiherr-Str. 32

   • Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   pytania