Keystone logo
Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Dar Loughat cross-cultural language center

Wstęp

Dar Loughat to profesjonalne centrum językowe w Maroku zapewniające intensywne kursy na wszystkich poziomach nowoczesnego języka arabskiego i potocznego marokańskiego arabskiego przez cały rok.


Założony w 2004 roku w sercu miasta Tetouan w północnym Maroku, Dar Loughat szybko zyskał silną i szanowaną reputację jako centrum międzykulturowe w świecie arabskim. To, co pomogło nam w tak wspaniałym początku, to:/>


nasza lokalizacja/>

Idealnie usytuowany w centrum śródmieścia Tetouan, które zostało uznane za Światowe Dziedzictwo Kulturowe UNESCO, oferujemy naszym studentom najlepsze z Maroka. Podczas nauki języka arabskiego w Tetouan studenci mogą cieszyć się wspaniałymi plażami miasta, wiecznymi górami Rif i pięciowiekową medyną.


Nasza jakość/>

Członek Forum na rzecz edukacji za granicą, Dar Loughat konsekwentnie zapewnia najwyższą jakość usług edukacyjnych. W Dar Loughat studenci korzystają z niewielkich klas od trzech do ośmiu studentów i szerokiej gamy wycieczek oraz działań społecznych i kulturalnych, pozwalających im w pełni wykorzystać swoje międzynarodowe doświadczenie.


Nasi nauczyciele/>

Nasze kursy językowe są prowadzone przez entuzjastycznych, wielojęzycznych, wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, poświęconych wyłącznie nauczaniu języka arabskiego obcokrajowcom.


Nasza międzynarodowa atmosfera/>

Cieszymy się z bardzo różnorodnego i międzynarodowego ciała studenckiego przez cały rok, tworząc ciekawe, stymulujące i wysoce wielokulturowe środowisko uczenia się.

72349_chart.png


Nasz program społeczny/>

Poprzez różne zajęcia w zakresie zanurzania i wymiany językowej, zapewniamy naszym uczniom codzienny kontakt z życiem marokańskim, co pozwala im poszerzać swoje słownictwo, polepszać swoje umiejętności mówienia i lepiej rozumieć lokalną kulturę.

Lokalizacje

  • Tetouan

    Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud, 93000, Tetouan

    pytania