Keystone logo
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Wstęp

Witamy na stronie Wydziału Biologii

Każdego semestru Zakład Biologii doktoranci zorganizować cykl seminariów, gdzie zaproszeni prelegenci z innymi instytucjami zaprezentować wyniki swoich badań.

Seminaria odbywają się w poniedziałek o godzinie 11:10 w Rm. 215 McCort-Ward. Pizza serwowane jest o godzinie 12:00 w Rm. 200 po seminarium.

Impreza sponsorowana jest przez Stowarzyszenie student.

Biologia Klub

Test CUA Biologia Klub jest organizacją dla wszystkich zainteresowanych w naukach przyrodniczych. W ciągu roku akademickiego Klub organizuje kombinacji działań społecznych i edukacyjnych, które daje wiele możliwości dla studentów do interakcji z wykładowców i ze sobą nawzajem. Sponsorami klubu wykład serię rozwiązywaniu bieżących problemów i inne interesujące tematy, a także zapewnia swoim członkom możliwości nawiązania kontaktów ze specjalistami w dziedzinie nauk przyrodniczych.

Pobranie próbek z ostatnich działań Klubu obejmuje: Witając partii na początku roku akademickiego; Rozmowy zawodowego; spaść kolację; wykład serię; Premed zorientowanych programów; Przyjęcie Bożonarodzeniowe; end-of-roku grilla, a; fundusz hodowca Dziękczynienia dla niektórych (więc inni mogą jeść).

Misja

Centrum Zaawansowanych Szkolenia komórki i Biologii Molekularnej, jednostka Wydziału Biologii na Uniwersytecie Katolickim Ameryki została założona w 1983 roku jako centrum międzynarodowego w celu zapewnienia szkolenia fachowe dla naukowców, techników, studentów i stypendystów post-doktorskich. Skupia się na nowych i ustalonych koncepcji i technologii związanych biomedycznie-które zapewniają znaczący impuls dla współczesnych badań, innowacyjnych zastosowań przemysłowych i zaawansowanych technik diagnostycznych badań laboratoryjnych.

Lokalizacje

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    Programy

      pytania