Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Wstęp

Krakowska Szkoła Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie (CSB CUE) jest obecny na rynku usług edukacyjnych od 1991 roku. Szkoła oferuje studia MBA, kursy podyplomowe i świadczy usługi doradcze i wydawnicze. CSB CUE jest stale poprawiając swoją ofertę, dostosowując ją do wymagań współczesnego rynku. Dynamiczny rozwój i sukcesy prowadzące do wysokiej pozycji Szkoły w polskim rankingu są spowodowane coraz większym uznaniem na arenie międzynarodowej. Krakowska Szkoła Biznesu CUE utrzymuje stałą współpracę z firmami, ośrodkami kulturalnymi, uniwersytetami, szkołami ponadgimnazjalnymi i kolegiami społecznymi w Polsce i za granicą. Jest częścią społeczności międzynarodowej, która daje możliwość spotkania z partnerami biznesowymi z całego świata w celu wymiany doświadczeń i kompetencji, dostępu do globalnej sieci instytucji edukacyjnych, organizacji sektora publicznego i firm konsultingowych.

Partnerzy Szkoły to: Szkoła Biznesu St. Gallen (Szwajcaria), Ecole de Management de Normandie, Szkoła Zarządzania ESC Clermont / Grupa ESC Clermont (Francja), Uniwersytet w Clark, Uniwersytet Suffolk Sawyer Business School, Uniwersytet w Roosevelt, Heller College of Business, Grand Valley State University (USA), Stockholm Business School (Szwecja), Uniwersytet w Johannesburgu (Republika Południowej Afryki), Akademia Ekonomiczna Mołdowy (Mołdawia), Uniwersytet Bankowy (Ukraina).

Od 2011 roku CSB CUE jest członkiem EFMD - Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania.

Głównym celem Szkoły jest skupienie się na rozszerzonej współpracy ze światem biznesu. Zapewnia, że ​​wiedza przekazywana studentom jest silnie powiązana z praktyką biznesową, bo tylko wówczas absolwenci będą mieli silną pozycję na rynku pracy i będą rozwijać polską przedsiębiorczość.

Lokalizacje

  • Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

pytania