Keystone logo
Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Cracow University of Economics

Wstęp

fot. dzięki uprzejmości Cracow University of Economics w Cracow University of Economics (CUE)

Cracow University of Economics (CUE) jest największą szkołą ekonomiczną w Polsce i trzecią co do wielkości uczelnią w Krakowie , ważnym polskim ośrodkiem akademickim. Była to pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego w Polsce, która wprowadziła studia w języku angielskim na początku alt = "1990. Absolwenci CUE są jednymi z najbardziej udanych w Polsce pod względem dopasowania swojej wiedzy i umiejętności do potrzeb pracodawcy. Dla studentów zagranicznych oferujemy specjalnie zaprojektowane programy w języku angielskim . Uniwersytet ma wiele kontaktów międzynarodowych, ponieważ wykładowcy i studenci wyjeżdżają za granicę w celach naukowych, a także zagraniczne staże i programy szkoleniowe są jednym z priorytetów Uniwersytetu. W dobie społeczeństwa wiedzy i procesów globalizacji nowoczesna gospodarka powinna być silnie wspierana przez naukę, aby stawić czoła wyzwaniom rynku międzynarodowego Nasz uniwersytet bierze odpowiedzialność za przygotowanie zarówno Polaków, jak i wielu zagranicznych studentów do pracy na nowym rynku globalnym Międzynarodowa współpraca między naukowcami a osobami z branży jest najbardziej krytycznym ogniwem opartym na wiedzy, która sięga daleko poza granicami Polski.

fot. dzięki uprzejmości Cracow University of Economics w Cracow University of Economics (CUE)

Wydziały

Cracow University of Economics ma cztery wydziały, z których wszystkie mają pełne prawa akademickie. Wydziały te - Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych, Wydział Zarządzania, Wydział Finansów i Wydział Towaroznawstwa - składają się z licznych Katedr i Wydziałów, oferują różne możliwości nauki dla studentów i specjalistów oraz prowadzą badania podstawowe i stosowane. fot. dzięki uprzejmości Cracow University of Economics w Cracow University of Economics (CUE)Fakty i liczby ="2>

  • Największa polska uczelnia ekonomiczna, działająca od 19alt = = 25
  • cztery wydziały
  • około alt = „23 000 studentów
  • różne programy studiów w języku angielskim
  • about alt = "200 partnerów na całym świecie
  • członek prestiżowych organizacji międzynarodowych (np. European University Association, Network of International Business and Economic Schools itp.)
  • położony w Krakowie - wiodącym ośrodku akademickim i bardzo popularnym ośrodku turystycznym

Lokalizacje

  • Rakowicka 27, 31-510, Kraków

pytania