Keystone logo
Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design

Wstęp

Cracow School of Art and Fashion Design powstała 30 lat temu w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego w następujących dziedzinach:

  • Projektowanie Mody – Dyplom: Projektant Mody
  • Szkoła Fotografii Twórczej - Dyplom: Fotograf Sztuk Pięknych

Wszyscy nasi pracownicy dydaktyczni to specjaliści z różnych dziedzin mody lub fotografii, co pozwala im oferować programy studiów, które pomagają uczniom uwolnić ich pełny potencjał. Studenci Cracow School of Art and Fashion Design otrzymują intensywne kształcenie z indywidualną uwagą. Pod koniec edukacji mogą rozpocząć karierę zawodową z niesamowitym portfolio.

Szkoła umożliwia uczniom swobodną i częstą interakcję, zachęcając do wymiany pomysłów i debaty. Nieformalna, żywa atmosfera tworzy wspólnotę pracujących artystów.

Wymagania językowe

Zajęcia odbywają się w języku angielskim i wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Lekcje języka polskiego odbywają się przez pierwszy rok nauki i nie są obowiązkowe. Zalecamy ukończenie co najmniej miesięcznego polskiego kursu przetrwania przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby ułatwić Ci życie w Polsce.

Dla naszej perspektywy studenci, którzy decydują się na naukę języka polskiego w Krakowie, otwieramy miesięczny kurs językowy we wrześniu.

Perspektywy kariery absolwentów

Nasi absolwenci mody pracują we wszystkich obszarach mody w wybitnych firmach modowych w Polsce i za granicą. Wielu otworzyło własne firmy. Pracują również jako niezależni projektanci i konsultanci, wzornicy, dziennikarze modowi, styliści, fotografowie, ilustratorzy, klienci indywidualni, merchandisers i przedstawiciele public relations.

Nasi absolwenci fotografii znaleźli zatrudnienie w firmach reklamowych i magazynach o modzie. Niektórzy specjalizują się również w dziennikarstwie fotograficznym lub fotografii ślubnej, a wielu otworzyło własne firmy.

Lokalizacje

  • Kraków

    ul. Zamoyskiego 52, 30-523, Kraków

pytania