Keystone logo
Convertas

Convertas

Convertas

Wstęp

Kim jesteśmy

Convertas to niezawodna firma doradcza, pomagająca organizacjom w rozwijaniu ich działań w celu dostosowania ich do ich celów przy przyjmowaniu najlepszych praktyk.

W Convertas pomagamy firmom poprawić ich wydajność i rozwijać się, znajdując nowe i lepsze sposoby robienia rzeczy. Oferujemy szereg wyspecjalizowanych usług we wszystkich obszarach działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Ekspertyza Convertas opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z klientami z różnorodnych branż, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie i Azji.

Naszym głównym celem jest pomoc Twojej firmie w poprawie jej wydajności i rozwoju poprzez identyfikowanie i rozwiązywanie problemów, znajdowanie nowych i lepszych sposobów robienia rzeczy. Niezależnie od tego, czy jest to duża korporacja, MŚP czy organizacja non-profit, pomagamy rozwijać działalność, zmniejszając ich koszt.

W Convertas szeroki zakres usług sprawia, że ​​nasza oferta jest atrakcyjna, z wieloma wyzwaniami i możliwościami rozwoju. Nasza oferta obejmuje wszystkie obszary działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Co robimy

Nasz zakres usług konsultingowych koncentruje się na zarządzaniu strategicznym i rozwiązywaniu problemów w marketingu, zasobach ludzkich, jakości, finansach, zaopatrzeniu i łańcuchu dostaw. Nasi konsultanci są gotowi pomóc klientom w planowaniu i wdrażaniu projektów, doradzaniu i burzy mózgów z nimi w celu uzyskania praktycznych rezultatów i wzmocnienia myślenia strategicznego.

W Convertas szkolimy ludzi we wszystkich obszarach biznesu, w tym w zarządzaniu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, finansach, zaopatrzeniu i logistyce, kierując reklamy na organizacje, menedżerów i pracowników.

Nasza misja

Convertas to niezawodna firma doradcza, pomagająca organizacjom rozwijać działalność w celu dostosowania ich do ich celów, przyjmowania najlepszych praktyk.

Pomagamy firmom poprawić ich wydajność i rozwijać się, planując, rozwiązując problemy i znajdując nowe i lepsze sposoby robienia rzeczy. Oferujemy szereg wyspecjalizowanych usług we wszystkich obszarach działalności, współpracując z naszymi klientami, pomagając im w rozwoju organizacji.

Nasza wizja

Wizja Convertas ma być niezawodnym doradcą we wszystkich obszarach biznesu na całym świecie, wiodącej firmie doradczej, której zaufały wysokie kompetencje w różnych obszarach działalności.

Nasze wartości

 • Doskonałość: dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę, przekraczającą ich oczekiwania

 • Uczciwość: Obiecujemy, co zostanie dostarczone. Posiadanie silnych zasad moralnych jest naszym sposobem na życie. Dostarczamy usługi ukierunkowane na wyniki.

 • Kreatywność: Tworzymy nowe możliwości dla naszych klientów poprzez nasze usługi, rozwiązywanie problemów i planowanie strategiczne.

 • Przywództwo: Nasze przywództwo opiera się na naszej wizji, która inspiruje i motywuje innych.

Trening i rozwój

Organizujemy szkolenia we wszystkich obszarach działalności, w tym w obszarze zarządzania strategicznego, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu

Nasza metodologia szkoleniowa

Ponieważ ludzie nie pamiętają wiele z tego, co czytają lub słyszą, nasza metodologia opiera się bardziej na wykorzystaniu efektu audiowizualnego, który jest bardziej skuteczny niż styl wykładu. Prezentacje, filmy wideo i metody symulacyjne okazały się bardzo skuteczne, aby ludzie mogli je zapamiętać.

Co więcej, robienie i nauczanie są najlepszymi środkami do uczenia się i zapamiętywania. Oznacza to zaangażowanie ucznia w proces nauczania poprzez interakcję, wypełnianie arkuszy roboczych i zachęcanie do wyjaśnienia i przedstawienia tego, co zostało nabyte.

Sesje szkoleniowe odbywają się jako kursy publiczne od 3 do 5 kolejnych dni w hotelach na konferencjach lub w siedzibie klienta jako kursy wewnętrzne.

Obsługujemy również Indywidualne Programy Szkoleniowe (ITP) dla osób, które chcą, aby kursy były dostosowane do zakresu ich pracy lub do ich potrzeb. Są to szkolenia indywidualne w stylu "jeden do jednego" dostępne dla większości

Lokalizacje

 • Dubai

  212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai, 124534, Dubai

 • Abu Dhabi

  Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  • London

   London, Wielka Brytania

   • Istanbul

    Istanbul, Turcja

    • Kuala Lumpur

     Kuala Lumpur, Malezja

     pytania