Keystone logo
© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Wstęp

Wprowadzenie

Continuing and Professional Education at The New School przyjmuje przyszłościowe podejście do uczenia się, oferując kursy i wykłady prowadzone przez praktyków będących czołowymi specjalistami w swoich dziedzinach. Oferujemy szeroką gamę przedmiotów dla uczniów, od uczniów rozpoczynających naukę w szkołach wyższych rozpoczynających swoją twórczą podróż po kadrę kierowniczą z niektórych z najbardziej wpływowych organizacji na świecie. Tutaj możesz się rozwijać, niezależnie od tego, czy zmieniasz karierę zawodową, rozpoczynasz przygodę ze studiami, czy też chcesz dodać nowe umiejętności do swojego profesjonalnego zestawu narzędzi.

Programy certyfikatów

Trampolina do awansu zawodowego, certyfikat Parsons jest poświadczeniem akredytowanego uniwersytetu, który jest elastyczną i niedrogą alternatywą dla programu studiów. Uczniowie czerpią korzyści z małych klas i bezpośredniej interakcji z wykładowcami i rówieśnikami we własnym tempie, w formacie online skoncentrowanym na nauce opartej na projektach. Kursy o długości od dwóch do ośmiu, certyfikaty są ukończone w czasie krótszym niż dwa lata, niektóre w ciągu jednego semestru. Żadna aplikacja nie jest wymagana. Studenci mogą być nowicjuszami w sztuce i projektowaniu lub zapisać się, aby poszerzyć swoje umiejętności i wzmocnić swoje portfolio; wielu przełożyło swoje doświadczenie na zupełnie nowe kariery i możliwości przedsiębiorcze.

Executive Education

Nasza oferta edukacji dla kadry kierowniczej czerpie z Parsons School of Design i jej wiodącej w branży wiedzy w zakresie innowacji w programach nauczania, metod współpracy oraz pionierskich zastosowań technologii i eksperymentów w celu zapewnienia najnowocześniejszych interdyscyplinarnych doświadczeń. Podczas gdy inne programy dla kadry kierowniczej koncentrują się na „zwrocie z inwestycji”, Parsons Executive Education prowadzi program „Zwrot z projektu”, który wykorzystuje projekt do poprawy wydajności, zwiększenia odporności, tworzenia nowych dynamicznych doświadczeń klientów i maksymalizacji wzrostu. Nasze programy studiów, certyfikatów i otwartych rekrutacji umożliwiają kadrze kierowniczej kultywowanie projektowania jako metody i sposobu myślenia, które mogą być wykorzystywane jako katalizator strategii, motor transformacji i rozwiązanie dla złożoności.

Lokalizacje

  • New York

    New York, Stany Zjednoczone

    pytania