Keystone logo
Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Constructor University Foundation Year

Wstęp

Nowy dom z dala od domu

Studenci z miłością nazywają kampus "bańką" - międzynarodowym anglojęzycznym mikrokosmosem w środku Europy, gdzie będziesz żył i uczył się ze studentami z ponad 100 krajów. Po semestrze w Constructor's, każdy zakątek kampusu będzie związany z miłym wspomnieniem. Czy to grupa siedzeń w rogu cichego miejsca do nauki, gdzie spędziłeś całą noc ciężko pracując, śmiejąc się z przyjaciółmi i zamawiając pizzę o 3 nad ranem.

Czy to małe pagórki na Campus Green, które ty i twoi przyjaciele używaliście do zjeżdżania na sankach na tacach z kawiarni, kiedy zimą spadł pierwszy śnieg. Czy to drzewo przed Twoją uczelnią, na którym zawieszasz swoją pierwszą bułgarską bransoletkę przyjaźni na szczęście. Mieszkanie i nauka na kampusie oznacza, że Twoi przyjaciele wkrótce poczują się jak rodzina, a kampus stanie się nowym domem z dala od domu.

Ilekroć goście przyjeżdżają do kampusu, są pod wrażeniem piękna przestronnego, zielonego 34-hektarowego kampusu. Duża zieleń w środku kampusu i boisko do piłki nożnej przyciągają studentów do wspólnego siedzenia, opalania się i uprawiania sportu na zewnątrz.

Zanurz się w różnorodności

Umożliwienie studentom rozwijania ich kompetencji interpersonalnych i międzykulturowych jest ważnym elementem misji edukacyjnej Constructor University. Jako student Foundation Year, możesz w pełni wykorzystać wiele możliwości nauki w klasie i poza nią. Zanurz się w międzykulturowym środowisku kampusu, weź udział w różnych oferowanych zajęciach sportowych lub zostań członkiem jednego z wielu klubów społecznych, kulturalnych, politycznych, akademickich i przedsiębiorczych na terenie kampusu.

Kolegia mieszkalne na terenie kampusu oferują bezpieczne, interaktywne i inspirujące doświadczenie życia i nauki: Otrzymasz prywatny pokój w dwupokojowym mieszkaniu i będziesz dzielić wspólne obszary i łazienkę z współlokatorem, który jest zwykle innej narodowości.

Kafeterie w college'u oferują śniadanie, lunch i kolację i są świetną przestrzenią do spotkań, rozmów i relaksu z przyjaciółmi. Całodzienny dostęp do najnowocześniejszego centrum rekreacyjnego na terenie kampusu oraz dobrze wyposażonych stref aktywności, takich jak przestrzeń teatralna, korty sportowe, sala taneczna i studio papiernicze, to tylko jeden z atutów mieszkania na naszym pięknym kampusie. Kampus znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum Bremy, morskiego wielokulturowego i przedsiębiorczego miasta na północy Niemiec.

Lokalizacje

  • Bremen

    Jacobs University Bremen Campus Ring 1, 28759, Bremen

pytania