Keystone logo
Columbia College in Canada

Columbia College in Canada

Columbia College in Canada

Wstęp

Założona w 1936 roku Columbia College z dumą służy jako najdłużej działająca międzynarodowa uczelnia non-profit w Kanadzie. Tysiące kanadyjskich i zagranicznych studentów ukończyło swoje kwalifikacje w Columbia College i wykorzystało je jako platformę do udanej kariery uniwersyteckiej.

Przez lata Columbia College konsekwentnie był jednym z trzech najlepszych dostawców zagranicznych studentów na University of British Columbia. Columbia College wysyła również dużą liczbę studentów na Uniwersytet Simona Frasera, inny główny uniwersytet w Vancouver.

Columbia College to niezależna organizacja charytatywna, która oferuje kursy pierwszego i drugiego roku na poziomie uniwersyteckim, które mogą prowadzić do uzyskania tytułu Columbia College Associate Degree i które można w pełni przenieść na lokalne uniwersytety. Columbia College oferuje również programy dla szkół średnich, w tym program licencjonowany przez Ministerstwo Edukacji Kolumbii Brytyjskiej dla osób starszych oraz program English for Academic Purposes, który jest akredytowany przez Languages Canada.

Lokalizacje

  • Vancouver

    438 Terminal Avenue Vancouver, BC Canada V6A 0C1, , Vancouver

    pytania