Keystone logo
College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

College of Mount Saint Vincent

Wstęp

Wybierz Mount

Kolegium Mount Saint Vincent to uznana w kraju, niezależna uczelnia artystyczna. Przywiązując się do katolickiej tradycji i ekumenizmu Góra oferuje ponad 40 studiów licencjackich, w tym pełną gamę lekarzy i nieletnich oraz profesjonalne przygotowanie do księgowości, biznesu, komunikacji, edukacji i pielęgniarstwa.

Naszymi nauczycielami są nauczyciele. Znani z doskonałych poświadczeń akademickich i wielokrotnie nagradzanych badań angażują uczniów w rygorystyczny program nauczania podstawowego, indywidualną uwagę uczelnianych uczelni na poziomie 13: 1, małe klasy (średnio 20), seminaria dla początkujących, niezwykle bogate możliwości ucznia / Badania wydziału, wybitne wybory na studia międzynarodowe, staże w Nowym Jorku oraz nasz wyjątkowy program edukacji zawodowej Oxley.

Poprzez ten wyjątkowy program akademicki Mount przygotowuje studentów do kariery, a nie tylko pracy. Wszystkie dziedziny nauki podkreślają umiejętności analityczne, myślenie krytyczne, odpowiedzialność etyczną i przejrzystą komunikację. Są to podstawy sukcesu w każdym zawodzie i najbardziej trwały sposób na zainwestowanie w przyszłość. Dlatego nasi studenci i wykładowcy uczęszczają tak wielką dumę ze swojej pracy.

Mount jest bardzo osobiste miejsce w bardzo dużym mieście. Nasz zalesiony, 70-akrowy kampus na nabrzeżu znajduje się zaledwie 12 km od centrum Manhattanu. Nasza lokalizacja zapewnia niezrównany dostęp do edukacyjnych, kulturalnych i zawodowych zasobów Nowego Jorku i jego regionu. Dla nas miasto jest klasą. Przyjdź i zwiedzić Kolegium Mount Saint Vincent!

Lokalizacje

  • Riverdale Avenue,6301, 10471, Bronx

pytania