Keystone logo
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Wstęp

UNISAL jest społeczność akademicka nauczycieli, studentów i pracowników administracyjnych, które promuje uważnie, krytycznej i celowy rozwój osoby ludzkiej i kulturowego dziedzictwa społeczeństwa poprzez badania, nauczanie wyższe i ustawiczne kształcenie i różne usługi oferowane społeczności lokalnych.

Inspiracja chrześcijańska, charakter katolicki i Salezjańskie tożsamość UNISAL zakładać wizję świata i człowieka zakorzenione i w zgodzie z Ewangelią i uzasadnioną pedagogiki na wartości Systemu Prewencyjnego mieszkał przez Ks.

Oznacza to w szczególności: zobowiązanie do jedności i komunii z Kościołem; zdecydowana rozwiązaniem dla młodych ludzi; społeczności akademickiej o wyraźnej tożsamości salezjańskiej; chrześcijaninem i Salezjański zorientowany projekt kulturalny i podejście edukacyjne i duszpasterska.

Integracja wiedzy, dialog między wiarą a rozumem, nieustannym poszukiwaniu prawdy, szkolenia etyki, w duchu wolności w miłości, wzajemnym szacunku i wspierania praw człowieka scharakteryzować i ożywić UNISAL jako centrum wiedzy, która daje upodobanie do studiów i badań oraz promuje zdobywanie prawdziwej mądrości życia.

Lokalizacje

  • Unidades em Americana, Campinas, Lorena e São Paulo, , São Paulo

pytania