Keystone logo

Canterbury Business College

A logo

Wstęp

Siedziba CBC znajduje się w Surry Hills, kilka minut spacerem od Dworca Centralnego oraz w odległości wygodnego spaceru od głównych obiektów transportowych, edukacyjnych, sportowych, rządowych i turystycznych miasta.

CBC ma zespół trenerów, z których wszyscy mają aktualne i odpowiednie doświadczenie w dziedzinach, których nauczają. Wszyscy trenerzy muszą pracować w przemyśle w ciągu ostatnich 2-3 lat i muszą zachować swoje doświadczenie w branży. W ten sposób wszyscy studenci mają dostęp do najnowszej wiedzy branżowej i mogą poznać aktualne standardy branżowe. Zawsze dążymy do najwyższej jakości i zapewniamy kursy, które są nie tylko pouczające, ale także angażujące i wspierające.

Canterbury Business College jest „zarejestrowaną organizacją szkoleniową” (RTO), która działa całkowicie zgodnie z ramami jakości kształcenia i szkolenia zawodowego. CBC jest również zarejestrowanym dostawcą CRICOS 01899K, który zapewnia o wiele więcej kursów dla studentów zagranicznych. Studenci mogą studiować certyfikaty, dyplomy i zaawansowane dyplomy, aby kontynuować naukę w ramach australijskich ram jakości.

Działając w ramach ram jakości kształcenia i szkolenia zawodowego, CBC oferuje kwalifikacje AQF (Australian Qualifications Framework) lub oświadczenia o osiągnięciach, które można wykorzystać w całej Australii do dalszych studiów i / lub uznawać poświadczenia w całej Australii.

Lokalizacje

  • Bellevue Street,29-37, 2010, Surry Hills

pytania