Keystone logo
Canadian College

Canadian College

Canadian College

Wstęp

Położony w centrum śródmieścia Vancouver, Canadian College znajduje się na Alberni street obok high-fashion retailers, najlepszych restauracji i słynnych hoteli. Nasz kampus obejmuje 28 sal lekcyjnych, restaurację eh!, biura i słoneczne patio na dachu. W odległości spaceru mamy również akademik off-campus.

Budynek

Sale lekcyjne znajdują się na 2, 3 i 4 piętrze, z biurami na 4 piętrze i dużym ogrodem na dachu na 5 piętrze.

Sale lekcyjne

Nasze nowoczesne sale lekcyjne, każda wyposażona w szybki internet, stacje zasilania urządzeń studenckich i ekran o wysokiej rozdzielczości, zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić naukę skoncentrowaną na uczniu.

eh! Restauracja

Dzięki świetnemu jedzeniu i przyjaznej atmosferze, Eh! jest idealnym miejscem do jedzenia, picia i spotkań towarzyskich po zajęciach. Eh! oferuje zniżkowe plany posiłków dla studentów, a także organizuje co tydzień darmowy klub konwersacyjny.

Biura

Na czwartym piętrze, w naszym dużym biurze o otwartej koncepcji, nasz przyjazny personel jest dostępny, aby pomóc Ci podczas pobytu.

Patio na dachu

Patio na dachu to świetna przestrzeń na zewnątrz, gdzie studenci mogą jeść lunch i uczestniczyć w kilku zajęciach, takich jak letnie BBQ, ping pong, joga i lekcje tańca.

Rezydencja studencka

Położony w centrum Vancouver, rezydencja studencka jest bloki od Stanley Park, w pobliżu wielu niedrogich restauracji i barów, i krótki spacer do Canadian College.

Lokalizacje

  • Vancouver

    1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

pytania