Keystone logo
Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Camden County College (CCC)

Wstęp

Camden County College jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych uczelni w New Jersey i okolicach. Jest to niezbędne źródło edukacji transferowej, szkolenia pracowników i wydarzeń kulturalnych, a od 1965 r. Posiada licencję stanu New Jersey. Misja Kolegium rozpoczęła się, gdy na początku 1967 r. Zakupiono seminarium Matki Zbawiciela. Jesienią pierwsza klasa studentów Camden County College zaczęła uczęszczać na kursy w Blackwood Campus, a pierwsza klasa maturalna odbyła się w 1969 roku.

Obecnie dwa kampusy Kolegium w Blackwood i Camden wraz z dodatkowymi lokalizacjami w Cherry Hill i innymi witrynami instruktażowymi mają wspólną misję zapewniania dostępnego i niedrogiego szkolnictwa wyższego i studiów zawodowych. Obecność Kolegium w mieście Camden rozpoczęła się w 1969 r., A pełny status kampusu otrzymał w 1991 r. Obecnie kampus Camden City pomaga wspierać rozwój gospodarczy miasta Camden i hrabstwa Camden poprzez studia podyplomowe i szkolenia pracowników.

W 2011 roku CCC przejęło administrację Regionalnego Centrum Szkoleń Ratunkowych (RETC) hrabstwa Camden w Lakeland, w którym mieszczą się Camden County Fire Academy i Camden County Police Academy. W tym samym roku wszystkie szkolenia dla dorosłych oferowane w Technical Institute of Camden County w Sicklerville podlegały nadzorowi College'u. Siedziba Camden County College w Cherry Hill została otwarta w 2000 roku w wyniku wyjątkowego partnerstwa publiczno-prywatnego pomiędzy College, Cherry Hill Township i Fundacją Charytatywną Williama G. Rohrera.

College stara się aktywnie zapewniać wysokiej jakości wykształcenie pomaturalne, które prowadzi do zarobkowego zatrudnienia dla mieszkańców Camden County i okolicznej społeczności. Niedawne badania danych Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych wykazały, że CCC należy do 50 najlepszych szkół wyższych w kraju pod względem ukończenia studiów podyplomowych w edukacji i wśród 100 najlepszych w zakresie stopni uzupełniających uzyskanych przez studentów afroamerykańskich. College zapisuje ponad 17 000 studentów rocznie na ponad 100 programów studiów i certyfikatów i jest uznawany w kraju za lidera w programach zaawansowanych technologii. Kolegium jest również istotnym źródłem edukacji transferowej, dostosowanych szkoleń dla biznesu i przemysłu oraz sztuki kultury opartej na społeczności.

Kolegium utrzymuje najniższe czesne w stanie dzięki zarządzaniu podatkiem i partnerstwom przedsiębiorczości. Kierując się silnym planowaniem strategicznym, administracja, wykładowcy i pracownicy starają się zapewnić programy i usługi, które zapewnią sukces uczniów.

Lokalizacje

  • Camden

    North Broadway,200, 08102, Camden

    pytania