Keystone logo
Cambrian College

Cambrian College

Cambrian College

Wstęp

O nas

Od 1967 r. Cambrian College jest wiodącą instytucją policealną w północnym Ontario.

Nasza uczelnia ma tętniącą życiem społeczność ponad 11 000 uczniów, z ponad 4100 studentami w 80 programach w pełnym wymiarze godzin i ponad 7000 uczniów w prawie 900 kursach i programach w niepełnym wymiarze godzin w trzech lokalizacjach kampusu w północnym Ontario: Sudbury, Espanola i Little Current / Wyspa Manitoulin.

Odkryj szereg usług i udogodnień, które oferujemy, aby wspierać studentów i przygotowywać ich do sukcesu w dzisiejszych konkurencyjnych miejscach pracy.

Poznaj wszystko, co mamy do zaoferowania i zobacz kambryjski dla siebie.

Plan strategiczny

Nasz nowy pięcioletni plan strategiczny ma na celu zdefiniowanie kambryjskiego kolegium wyróżniającego, zjednoczonego, by przekształcić przyszłe pokolenia. Naszą wizją jest wyobrażanie sobie niemożliwego, inspirowanie się nawzajem i wprowadzanie innowacji w sposób, który musimy jeszcze w pełni zbadać.

Skupiamy się na przekształcaniu doświadczeń edukacyjnych, aby zapewnić ciągły dostęp do elastycznych i dostosowywalnych doświadczeń edukacyjnych. Jesteśmy zmotywowani, aby zwiększyć doświadczenie ucznia i w pełni wykorzystać siłę współpracy w wspierającej społeczności edukacyjnej.

Planowanie i badania instytucjonalne

Zespół Cambrian's Planning and Institutional Research zapewnia przywództwo i wsparcie w obszarach badań, planowania, efektów uczenia się uczniów i zapewnienia jakości, aby wspierać misję, skuteczność i sukces studentów.

Konkretne funkcje obejmują:

 • Wsparcie planowania akademickiego i ocena wyników
 • Sprawozdawczość rządowa (wieloletnia umowa dotycząca odpowiedzialności, umowa dotycząca mandatu strategicznego, plan biznesowy kolegium, roczny plan kolegium, kluczowe wskaźniki wyników)
 • Audyty i zarządzanie jakością
 • Opracowywanie, ułatwianie, analiza i raportowanie ankiet
 • Wsparcie dla planowania rejestracji i prognozowania
 • Nowe planowanie / rozwój programu.
 • Procesy zarządzania programem
 • Opracowywanie, monitorowanie i analiza metryk wydajności (karta wyników uczelni, karty wyników dywizji i programów)
 • Porównania między uczelniami i benchmarking
 • Skanowanie środowiska i analizy rynku
 • Badania, analiza danych i generowanie raportów
 • Przegląd propozycji i opracowanie do pozyskania funduszy
 • Zasięg społeczny i analiza rynku pracy

Kambryjska etyka badań

Cambrian College będzie promować i ułatwiać wykorzystywanie badań w społeczności Kolegium, aby przyczynić się do rozwoju i zastosowania wiedzy, krytycznie przeanalizować praktyki i utrzymać aktualną wiedzę na temat edukacji oraz promować praktykę zawodową. Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby wszystkie badania spełniały najwyższe standardy naukowe i etyczne.

Świętowanie doskonałości

W Cambrian College świętujemy doskonałość. Cambrian ma kilka prestiżowych nagród, które honorują studentów, absolwentów i pracowników reprezentujących najlepsze, jakie nasza szkoła ma do zaoferowania. Nagrody te przyznawane są tym, którzy z dumą wznoszą się na szczyt, służąc społeczności kambryjskiej, a także społecznościom, w których żyją.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Sudbury

  1400 Barrydowne Road Sudbury, , Sudbury

pytania