Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Wstęp

Ogólne informacje o Wydziale

Bucharest Business School powstała w 2014 roku jako podyplomowe biznesowych wydział Akademii Nauk w Bukareszcie ecnomic i posiada dwa główne programy MBA: Rumuński Canadian MBA i Rumuńsko-francuski MBA (Dawny INDE). BBS jest odpowiedzialny za Projekty Executive Education, mini MBA i programów rozwoju Przedsiębiorczości z ASE Bukareszcie. Z ponad 20 lat doświadczenia w międzynarodowej Business Administration Nasz wydział jest jednym z głównych graczy na rynku rumuńskim MBA z 4,000+ absolwentów dużych firm, Ze swojej wyjątkowej międzynarodowej impactc i zaangażowanie Bucharest Business School została wyróżniona "3 palmes" udzielania przez EDuniversal w 2014. Nasz Wydział ma długotrwałą i owocną współpracę z uOttawa (Telfer School of Management) i CNAM Paryżu.

Nauczyciele Rumuński zostali przeszkoleni w tych prestiżowych uczelni zagranicznych i stale podnoszą swoje metody nauczania oferuje studentom usług edukacyjnych na najwyższych standardów akademickich.

W obu naszych programów MBA, rumuńsko-kanadyjskiej i rumuńsko-francuski (dawny INDE) zostały opracowane z pomocą naszych partnerów międzynarodowych, są one stale aktualizowana do przestrzegania norm i specyfiki programów kanadyjskich i francuskich.

Międzynarodowy program nauczania, rygorystyczna selekcja i ocena profesora, ostatnie biografia i nowoczesne metody nauczania są kluczowe elementy naszych podwójnych programów dyplomowych.

Rankingi i nagrody

Choćby Bucharest Business School została założona w 2014 roku jako podyplomowych Wydziału Uniwersytetu w Bukareszcie Nauk Ekonomicznych jej 2 programy MBA mają ponad 20-letnie doświadczenie, a ponad 5.000 absolwentów.

Program MBA rumuńsko-kanadyjskiej oferuje podwójną formę dyplomowego ASE Bukareszt i uOttawa (Telfer School of Management), Program ten jest identyczny z kanadyjskim jednego i każdego roku program nauczania jest aktualizowana na pokrycie najciekawsze zagadnienia dotyczące środowiska biznesowego.

Program MBA rumuńsko-francuski rozwija się CNAM Paryżu a także oferuje podwójny dyplom z ASE i francuskiego partnera. Ten program ma klasyczną - w akcji - formę studiów oraz nowo wprowadzone hybrydowy MBA koncentruje się wokół nowoczesnej platformy e-learningowej.

Naszymi partnerami są AMBA (Association of MBA) akredytowanym dla programów MBA i oferować najwyższej jakości usługi edukacyjne dla Ameryki Północnej i Europy Zachodniej podejść. W 2014 roku w Bukareszcie Business School otrzymał 3 Palmes udzielenia doskonałość edUniversal jako uznanie dla jego działalności międzynarodowej, troska o potrzeby naszych studentów i nowoczesnych programów nauczania. Bucharest Business School jest członek CEEMAN (Europa Środkowa i Wschodnia Development Management) oraz, w ciągu ostatnich lat, jej programy są przeczesał jako Top programy MBA dostępne w Rumunii, Oba programy są akredytowana przez rumuńskie Ministerstwo Edukacji a dyplom wydany przez Uniwersytet w Bukareszcie Nauk Ekonomicznych jest akceptowana we wszystkich krajach europejskich, północnoamerykańskich i więcej.

Campus i usługi

Business School w Bukareszcie jest utrzymywana w nowo odrestaurowanym historycznym budynku centrum Bukaresztu o stanie systemu ochrony trzęsienie sztuki.

Rumuński-Canadian MBA haves 2 stan wiedzy w tej dziedzinie ekskluzywnych salach wykładowych, jeden wyłączny laboratorium IT oraz 4 sale studyjne dostarczenie studentom wszystkie warunki doskonałe doświadczenie. Pokoje zostały zaprojektowane z wiedzy kanadyjskich partnerów i dowcipu założycielskiego z CIDA (Kanadyjskiej Agencji Rozwoju Międzynarodowego).

Rumuński-Francuski Program MBA posiada 2 sale wykładowe, jedno laboratorium IT i dwa pojedyncze pokoje / studyjne kompletne z IT i obsługi multimediów.

Wszyscy studenci MBA mają dostęp do biblioteki BBS z ponad 20.000 tytułów w języku angielskim i francuskim, obejmujących wszystkie kursy. BBS aktualizuje księgozbiór każdego roku w oparciu o zalecenia rumuńskich i zagranicznych profesorów kadencji.

partnerów korporacyjnych

Z ponad 5.000 absolwentów największych firm rumuńskich i międzynarodowych działających na rynku lokalnym, jak ambasadorzy programu Bucharest Business School cieszy się dużą popularnością od 20 lat doświadczenia.

Obecność członków absolwentów w tych przedsiębiorstwach nie tylko daje BBS silną przewagę nad konkurencją w rekrutacji przyszłych studentów bu ułatwia także współpracę na programy praktyk student, znalezienie stanowiska stażowe i organizując mini targi pracy.

Będąc jednym z pierwszych programów MBA dostępnych w Rumunii we wczesnych latach 90-tych, kiedy nowa lokalna klasy biznesowej został zdefiniowany w połączeniu ze stabilnością programów na przestrzeni lat były głównymi filarami, na których wielkie stosunki były budowane z firm, organizacji pozarządowych, instytucji państwowych, profesjonalny organizacje i przedstawicieli dyplomacji.

Lokalizacje

  • 2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

pytania