Keystone logo
© BIMM University
Brockenhurst College

Brockenhurst College

Brockenhurst College

Wstęp

Witamy w jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii

Witamy Borsuk, wysoką osiągnięć kolegium w przyjaznej atmosferze Kampus 27 akrów w pięknym Park Narodowy New Forest.

Z uznaniem na poziomie krajowym na rzecz doskonałości i innowacji w dalszej edukacji, Brockenhurst jest Beacon College, przyciągając co roku 3000 uczniów z szóstego formatu z całego regionu, wraz z międzynarodowymi studentami z całego świata.

W zeszłym roku 57% naszych studentów zagranicznych przeszło do elitarnych uczelni Grupy Russell, a w 2015 roku trzech naszych studentów zagranicznych zdobyło miejsca w Cambridge. Co więcej, 85% naszych studentów międzynarodowych zostało zaliczonych do najlepszych 50 uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii.

Witamy studentów z całego świata, którzy studiują u nas, z ponad 30 narodowościami reprezentowanymi przez prawie 130 międzynarodowych studentów.

Brockenhurst College utrzymuje doskonałą reputację akademicką i zobowiązuje się do zapewnienia najwyższej jakości edukacji dla wszystkich. Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest nasza pasja do nauki i zaangażowania każdego studenta, niezależnie od tego, czy wybrali się na studia z nami, niezależnie od etapu ich życia. Nasze postanowienia są dostarczane w przyjaznym, sprzyjającym i stymulującym środowisku, w którym każdy jest zachęcany i zdolny do pełnego wykorzystania potencjału i realizowania swoich ambicji.

Jesteśmy pierwszą szóstą formą wyboru dla ponad 3000 absolwentów szkół w całym regionie; ich sukces potwierdza się w miarę postępów w szkolnictwie wyższym i szerokim zakresie kariery, lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasze konsekwentnie wysokie wyniki uczniów i postępy na wyższych uczelniach świadczą o naszej doskonałości akademickiej.

Lokalizacje

  • Brockenhurst

    Lyndhurst Road , SO42 7ZE, Brockenhurst

pytania