Keystone logo
Brighton College

Brighton College

Brighton College

Wstęp

Brighton College to szkoła zawodowa położona w regionie Lower Mainland w Kolumbii Brytyjskiej, niedaleko Vancouver. Nasz główny kampus jest dogodnie zlokalizowany w centrum Burnaby.

Zapewniamy wysokiej jakości edukację i wsparcie w poważnym środowisku uczenia się dla uczniów z różnych środowisk i umiejętności, aby poprawić ich życie i zapewnić lepszą przyszłość.

Kolegium opiera się na przekonaniu, że edukacja techniczna i praktyczna z praktycznym szkoleniem jest solidną podstawą do przygotowania i prowadzenia studentów do wejścia na pożądaną ścieżkę kariery natychmiast po ukończeniu studiów.

Szkolenie zawodowe i pomoc w karierze

Założona w 2000 roku Brighton College od tego czasu rozrosła się, oferując ponad 30 programów, od technologii budowlanych i inżynieryjnych po informatykę, a także pełen zakres kursów związanych z biznesem, w tym asystenta biura, handlu międzynarodowego, rachunkowości i zarządzania biznesem. Wiele naszych programów jest opracowywanych z akredytacjami i partnerstwami uzyskanymi w uznanych w branży certyfikatach.

Nasze działy usług dla studentów i usług rozwoju kariery oferują doradztwo akademickie, pomoc akademicką i rozwój kariery, aby zapewnić uczniom sukces i rozwój zawodowy.

Lokalizacje

  • Burnaby

    4538 Kingsway, Suite #305, , Burnaby

    pytania