Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Wstęp

Dlaczego BCUIC i Birmingham City University?

Bezpieczeństwo

Każdy budynek kampusu ma dedykowane stanowisko bezpieczeństwa, a wejście do budynków jest dozwolone tylko dla posiadaczy odznak - pracowników uniwersytetu i studentów.

Usługi studenckie

BCUIC ma własny zespół ds. Obsługi Studentów, który zapewnia dobrobyt każdego studenta. Zespół organizuje Orientację i rekrutację na początku każdego semestru, a także oferuje wsparcie dla osób niepełnosprawnych i pomoc w nauce w razie potrzeby. W każdym semestrze zespół organizuje również szereg zajęć towarzyskich, aby pomóc uczniom w osiedleniu się i nawiązaniu przyjaźni.

Twój syn lub córka będzie miała również dostęp do Ask University, który oferuje studentom wsparcie i porady w kwestiach finansowych, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz wiz i imigracji. Zarówno na BCUIC, jak i w Birmingham City University, dobro studenta jest priorytetem. mentatdgt / Pexels

Program SIJ

BCUIC ma specjalny program zapewniający monitorowanie postępów uczniów. Jeśli frekwencja studenta spadnie poniżej wymaganego poziomu 85% lub ma wiele kolejnych nieobecności, zespół ds. Obsługi Studentów zostaje powiadomiony, a problem zostaje rozwiązany bez wahania.

Wsparcie akademickie zapewnia szereg procesów, w tym spotkania indywidualne i indywidualne plany nauczania (ILP), a szanse na sukces na uniwersytecie są dodatkowo zwiększane przez obowiązkowy moduł BCUIC Interactive Interactive Skills and Communication (ILSC). Moduł ten, wbudowany w każdy program BCUIC Pathway , koncentruje się na wszystkich umiejętnościach akademickich potrzebnych do osiągnięcia sukcesu na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii - w tym na zarządzaniu czasem, wystąpieniach publicznych, prawidłowym badaniu i porównywaniu.

Wyniki kariery

Birmingham City University zajmuje obecnie 7 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zdolności do zatrudnienia, a 97% studentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Większość kursów dyplomowych obejmuje staże, a uniwersytet prowadzi również program zatrudnienia o nazwie Graduate. Jest to program nagród, który rejestruje zajęcia pozalekcyjne uczniów i umożliwia im pracę na poziomie brązowym, srebrnym i złotym. Ten schemat jest osadzony w każdym stopniu od samego początku, dzięki czemu Twój syn lub córka będą mogli zacząć rozwijać swój profil zawodowy od pierwszego dnia BCUIC. Birmingham City University zapewnia wsparcie kariery nawet przez trzy lata po ukończeniu studiów przez studentów.

Obejmuje to konsultacje z doradcami zawodowymi oraz dostęp do internetowej usługi e-poradnictwa.

Kwalifikowani tutorzy

Wielu z 1700 pracowników akademickich uniwersytetu praktykuje specjalistów i wiodących ekspertów w swojej branży. Twój syn lub córka otrzymają aktualną wiedzę z pierwszej ręki bezpośrednio od osób posiadających wiedzę - niezależnie od tego, czy studiują naukę o zdrowiu, informatykę, biznes, inżynierię czy sztukę.

Ten poziom wiedzy znajduje odzwierciedlenie w zespole korepetytorów BCUIC, którzy są równie wykwalifikowani w swoich zawodach.

Program Fundacji Prawa BCUIC jest częściowo realizowany przez Karen Parker, praktykującego adwokata; nasze programy artystyczne i projektowe zapewnia Kathryn Marchbank, projektantka biżuterii, która wcześniej wykładała w renomowanej Szkole Biżuterii.

Uznane standardy

BCUIC z dumą otrzymało raport `` Godny pochwały '' od Agencji Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (QAA) w kwietniu 2018 r., A Uniwersytet Birmingham City otrzymał status `` Srebrnego '' za jakość nauczania w rządowej Teaching Excellence Framework (TEF) w Czerwiec 2017 r.

BCUIC, dom uniwersytecki, kampus centrum miasta

Będąc międzynarodowym studentem na Birmingham City University z Navitas na Vimeo.

BCUIC znajduje się w University House, na uniwersyteckim kampusie City Center.

Studiując w University House, będziesz w odległości spaceru od głównego kampusu uniwersytetu. Oznacza to, że będziesz dobrze zintegrowany z uczniami głównego nurtu i będziesz miał łatwy dostęp do szeregu najnowocześniejszych obiektów - w tym biblioteki ponad 135 milionów zasobów.

Optymalna lokalizacja University House oznacza również, że będziesz w niewielkiej odległości od niektórych głównych atrakcji Birmingham - takich jak centrum handlowe Bullring i Selfridges, a także krajowych kolei na dworcu kolejowym New Street.

Lokalizacje

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

pytania