Keystone logo
© Birmingham City University
Birmingham City University

Birmingham City University

Birmingham City University

Wstęp

Z około 29 000 studentów ze 100 krajów, (HESA Student Record 2020/21 © Higher Education Statistics Agency Limited) Birmingham City University jest dużym i zróżnicowanym miejscem do studiowania. Stawiamy studentów w centrum wszystkiego, co robimy, dając im najlepsze możliwości przyszłego sukcesu.

Uniwersytet w Birmingham

Wkładamy 270 milionów funtów w gospodarkę regionalną i wspieramy tysiące miejsc pracy w okolicy. Inwestujemy 340 milionów funtów w nasz majątek, w tym znaczną rozbudowę naszego kampusu w centrum miasta w Eastside, zapewniając studentom godny pozazdroszczenia zakres udogodnień.

Odpowiedzialność społeczna

W Birmingham City University jesteśmy zaangażowani w przekształcanie życia studentów i zwiększanie możliwości poprzez edukację i awans. Odgrywamy kluczową rolę we wspieraniu gospodarki i sektora publicznego w Birmingham i West Midlands, jako Uniwersytet dla miasta Birmingham.

Niezależnie od tego, czy rozwijamy badania, aby umożliwić ludziom prowadzenie zdrowszego życia, zmniejszyć zastraszanie w szkołach czy pomóc utalentowanym dzieciom w Afryce Południowej osiągnąć ich muzyczny potencjał, Birmingham City University podejmuje szeroką gamę prac, aby zapewnić, że działamy jako społecznie odpowiedzialny Uniwersytet.

W poniedziałek 17 września 2018 r. ogłosiliśmy, że pracownicy głosowali na Hospicjum Dziecięce Acorn i Birmingham and Solihull Women's Aid, aby być wybranymi organizacjami charytatywnymi Uniwersytetu.

Lokalizacje

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

pytania