Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Historia nauki, technologii i medycyny (drobne)
Binghamton University, State University of New York

Historia nauki, technologii i medycyny (drobne)

Binghamton, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

May 2024

USD 7070 *

W kampusie

* dla mieszkańców stanu Nowy Jork | dla mieszkańców spoza stanu i rezydentów zagranicznych – 26 160 dolarów

Wstęp

Kierunek Historia Nauki, Techniki i Medycyny uzupełnia studia studentów innych kierunków spójnym, tematycznym programem z Historii. Zajęcia niepełnoletnie zapoznają uczniów z historią nauki, technologii i medycyny w różnych okresach czasu, regionach geograficznych oraz systemach religijnych i kulturowych.

Opiera rozwój nauki, technologii i medycyny w konkretnym kontekście historycznym i zachęca uczniów do rozważania tego rozwoju w odniesieniu do szerszych trendów politycznych, społecznych, kulturowych i intelektualnych. Ma na celu zapoznanie studentów z metodologią historyczną i zagadnieniami historycznymi, wzmacniając i pogłębiając ich wiedzę na temat rozwoju pokrewnych dziedzin nauk przyrodniczych, inżynieryjnych, medycznych, pielęgniarskich i środowiskowych.

Każdy student kończący przedmiot dodatkowy z historii nauki, technologii i medycyny opracowuje program spełniający wymagania mniejsze w porozumieniu z doradcami wydziału.

Staże, możliwości badawcze i nie tylko

Wszyscy studenci i studenci historii historii biorą udział w seminarium dla seniorów, podczas którego profesor historii doradza im w prowadzeniu badań historycznych. Kierunki historii mogą również kontynuować niezależne studia w interesującym ich obszarze badawczym, po konsultacji z członkiem wydziału. Wszyscy uczniowie mogą przesyłać swoje prace historyczne do redagowanego przez studentów Binghamton Journal of History w celu publikacji. Studenci powinni również szukać możliwości zapisania się na program studiów za granicą prowadzonych przez wydział w takich lokalizacjach jak Grecja, Turcja czy Francja. Wiele kursów historii oferuje również możliwość prowadzenia badań studenckich lub uczenia się usług angażowanych przez społeczność, uczenia się usług, uczenia się usług, okresów historycznych, uczenia się usług zaangażowanych przez społeczność, uczenia się usług i uczenia się usług. Studenci mogą również zapisać się na staż, który umożliwi im zdobycie punktów Harpur za doświadczenie terenowe w lokalnym muzeum lub bibliotece badawczej. Aby uzyskać dalszą pomoc w znalezieniu stażu, uczenia się w zakresie usług i możliwości studiowania za granicą w historii, odwiedź Centrum Kariery i Rozwoju Zawodowego Fleishman, Centrum Zaangażowania Obywatelskiego oraz Biuro Edukacji Międzynarodowej i Inicjatyw Globalnych.

Katedra jest także członkiem Phi Alpha Theta, stowarzyszenia zawodowego, którego celem jest promowanie studiowania historii. Każdej wiosny organizujemy ceremonię przyjęcia nowych członków i uczczenia zdobywców nagród studenckich.

Przyspieszony/4+1 stopni

Być może zainteresują Cię także nasze programy przyspieszone/4+1, które pozwalają studentom ukończyć studia licencjackie i magisterskie w zaledwie 5 lat!

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

pytania