Keystone logo
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Wstęp

Binghamton University, State University of New York (SUNY), jest uniwersytetem publicznym nr 1 w Nowym Jorku i został niedawno uznany przez Forbes za "New Ivies". Jesteśmy średniej wielkości uniwersytetem z 18 000 studentów studiów licencjackich i magisterskich, w tym ponad 1500 studentów zagranicznych z ponad 100 krajów. Binghamton zapewnia edukację na najwyższym poziomie w sześciu szkołach i ponad 130 programach akademickich, z kilkoma ekskluzywnymi programami wyróżnień i światowej klasy możliwościami badawczymi dla studentów na każdym kierunku.

Na kampusie zawsze jest coś do zrobienia, z 21 drużynami NCAA Division I i ponad 450 klubami i organizacjami studenckimi. Uniwersytet Binghamton położony jest na malowniczych wzgórzach, zaledwie kilka minut od tętniącego życiem centrum miasta, w którym studenci mogą odkrywać sztukę, lokalne restauracje i profesjonalne sporty. Znajdujemy się zaledwie kilka godzin od głównych ośrodków miejskich, takich jak Nowy Jork, Boston i Toronto, a nasze wielokrotnie nagradzane centrum kariery łączy studentów z możliwościami w całym kraju i na całym świecie.

Binghamton oferuje niezliczone zasoby wspierające uczniów w nauce i osiąganiu doskonałych wyników zarówno w klasie, jak i poza nią. W połączeniu z przystępną ceną Uniwersytet Binghamton konsekwentnie zdobywa rankingi najlepszej wartości wśród amerykańskich uniwersytetów.

Lokalizacje

  • Binghamton

    4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

pytania