Keystone logo
Bifröst University

Bifröst University

Bifröst University

Wstęp

Witamy Bifrost University

Uniwersytet Bifröst Został założony w Reykjavíku w 1918 roku na wzór Ruskin College. W 1955 roku szkoła została przeniesiona 110km na północ od stolicy. Uniwersytet Bifröst to Liberal Arts jedyny uniwersytet w kraju, To był akredytowany jako uniwersytet w 1988 roku, początkowo tylko w biznesie, w końcu oferując stopni w prawie 2002 i Nauk Społecznych od 2005 roku.

Uniwersytet Bifröst jest prywatnym, samorządnym, instytucją non-profit, która otrzymuje około 40% jego dochodów od państwa islandzkiego, 40% z czesnego, a 20% z innych źródeł. Absolwenci obejmują wiele wybitnych przedsiębiorców i liderów w biznesie i polityce islandzkiego, w tym premiera kraju.

Uniwersytet Bifröst oferuje również roczną na poziomie pre-university program studiów przygotowawczych dla studentów uniwersyteckich brakuje pełnej kwalifikacji wstępnych, a także różne programy uczenia się przez całe życie oraz skutecznych programów do zarządzania detalicznej, dla turystyki i jeden dla osób pracujących w samorządach. Wielu studentów studiów spędzić jeden lub więcej warunków za granicą na uczelniach partnerskich w Ameryce, Azji i Europie kontynentalnej.

Uniwersytet Bifröst Jest aktywnym członkiem islandzkich i zagranicznych środowisk naukowych i dumna za rekrutację wydział o szerokich profilach badawczych w naukach społecznych. Gospodarze uczelni wiele niezależnych ośrodków badawczych, na przykład Centrum Studiów Europejskich, Centrum Studiów Indywidualnych oraz Centrum Badawcze Zarządzania Kulturą. Bifröst doprowadziła wiele projektów badawczych finansowanych przez Radę Badań islandzkiego oprócz projektów finansowanych w ramach programu ramowego WE. Bifröst również uczestniczyła również w wielu sieciach akademickich programów koszt i Erasmus, a także programu Północne obrzeża.

Zasady nauczania Bifrost University

To jest polityka oferują doskonałą edukację, która umożliwia studentom zdobycie szerokiej wiedzy w swojej dziedzinie studiów Uczelni, zwiększa ich otwartość i wzmacnia ich kreatywność. Stres jest położony na wspieranie zdolności uczniów do podejmowania i wykonywania profesjonalnych metod pracy, zastosowanie teorii i koncepcji w zakresie rozwiązań przypisania oraz wzmocnienie ich zdolności do rozwiązywania praktycznych problemów. W ten sposób Uniwersytet ma na celu dostarczenie studentom możliwie najlepsze przygotowanie do udziału w demokratycznym społeczeństwie i gospodarce, a do dalszych badań. Bifröst Uniwersytet spełnia wymagania stawiane przez studia w dziedzinach, dla których Uniwersytet jest akredytowany.

Dlaczego Bifrost University?

Małe University Campus w zaangażowaniu na rzecz innowacyjności akademickiej Wybitni nauczyciele, osobiste uwagi i częste zadania Doskonałe zaplecze badawcze i edukacyjne Gwarantowana mieszkaniowych na terenie kampusu dla wszystkich studentów

Lokalizacje

  • Borgarnes

    Bifröst, 311, , Borgarnes

pytania