Keystone logo

Bergen Community College

A logo

Wstęp

Bergen Community College

Bergen Community College , publiczna dwuletnia uczelnia koedukacyjna z siedzibą w New Jersey, przyjmuje ponad 13 000 studentów w lokalizacjach w Paramus, Philip Ciarco Jr. Learning Center w Hackensack i Bergen Community College w Meadowlands w Lyndhurst. College oferuje ponad 100 programów stopni naukowych i certyfikatów, które przygotowują studentów do przeniesienia do czteroletnich instytucji lub bezpośredniego wejścia do różnych zawodów. Zajęcia oferowane są w dni, wieczory, w weekendy i online. Sześćdziesiąt klubów i organizacji studenckich, a także trzynaście międzyuczelnianych drużyn sportowych zapewnia bogactwo zajęć i wydarzeń studenckich. Niekredytowe, zawodowe kursy są oferowane przez Wydział Kształcenia Ustawicznego i Rozwoju Siły Roboczej oraz Instytut Kształcenia na emeryturze. Główny kampus Kolegium Paramus obejmuje ogromne zasoby fizyczne, w tym Centrum Edukacji Technologicznej (otwarte w 2003 r.), jedyne w regionie Zintegrowane Centrum Nauczania Zawodów Zdrowotnych (otwarte w 2016 r.) oraz wiodące w kraju Studenckie Centrum Badawcze STEM (otwarte w 2019 r.).

Bergen Community College przyjmuje ponad 200 międzynarodowych studentów z ponad 55 krajów na całym świecie. Piękny kampus Bergen oferuje bezpieczną i przyjazną atmosferę, zaledwie 50 km od Nowego Jorku. Otwarte rekrutacje w Bergen, silne usługi wsparcia dla studentów, doskonałe środowisko akademickie i bezproblemowy transfer na uniwersytety publiczne i prywatne sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla studentów z zagranicy, aby rozpocząć naukę w amerykańskim college'u. Międzynarodowe Centrum Studentów pomaga przyszłym i obecnym studentom zagranicznym F-1 kompleksowymi usługami, w tym rekrutacjami, imigracją i sprawami akademickimi.

Jakość

College zajmuje pierwsze miejsce w New Jersey pod względem absolwentów studiów stowarzyszonych. Kadra Bergen reprezentuje siłę instytucjonalną, podkreśloną przez amerykańskiego Profesora Roku 2015, nazwanego przez Radę Rozwoju i Wspierania Edukacji oraz Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching. Przystępne czesne w Bergen i renomowany wydział uzupełniają zajęcia ogólnokształcące, takie jak skład języka angielskiego, biologia ogólna i statystyka, które pozostają idealne do przeniesienia do wielu czteroletnich szkół wyższych. Bergen oferuje programy studiów stowarzyszonych i certyfikatów w takich dziedzinach, jak lotnictwo, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, higiena jamy ustnej, projektowanie mody i gościnność.

Przystępność

Bergen oferuje przystępną stawkę czesnego dla studentów spoza hrabstwa, stanu i wiz nieimigracyjnych.

Dostęp

Kompleksowe środowisko kampusowe Kolegium łączy studentów z usługami rejestracji, akademickimi i kompleksowymi usługami wsparcia, takimi jak:

 • Cerullo Learning Assistance Center, uznane w całym kraju centrum korepetycji;
 • Centrum Zdrowia i Doradztwa Osobistego, biuro zatrudniające doradców wspierających zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie; oraz
 • Centrum Rozwoju Dziecka, akredytowana w całym kraju placówka wczesnoszkolna.

Bergen Community College ma dwóch międzynarodowych doradców studenckich, którzy świadczą usługi i programy dla obecnych studentów zagranicznych F-1 w Międzynarodowym Centrum Studentów.

ISC świadczy następujące usługi, aby pomóc posiadaczom wizy F-1:

 • Doradztwo imigracyjne i akademickie
 • Imigracja / Zgodność z USCIS / Utrzymanie statusu F-1
 • Doradztwo w zakresie dostosowania kulturowego
 • F-1 International Student Orientation (semestry jesienne i wiosenne)
 • Weryfikacja na pismo ubezpieczenia społecznego
 • Warsztaty, aby aktualizować i informować F-1!

Lokalizacje

 • Paramus Road, 400, 07652, Paramus

 • Main Street,355, 07601, Hackensack

 • Wall Street West,1280, 07071, Lyndhurst

pytania