Keystone logo
© BIMM University
Bayswater College

Bayswater College

Bayswater College

Wstęp

Przygoda przez edukację

Witamy w Bayswater College , założonym w 1973 roku. Oferujemy ciekawe doświadczenia poprzez edukację na wszystkich etapach życia. Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole, na uniwersytecie, szukasz pracy, jesteś profesjonalistą lub na emeryturze, nasze kursy pomogą Ci rozwinąć karierę i poprawić swoje życie.

Poprzez przygodę, edukację i formalne kwalifikacje Bayswater College zapewnia globalnym obywatelom cenne doświadczenia od ponad 45 lat.

Wiadomość od założycieli:

Założyliśmy Bayswater Education, ponieważ wiemy, że edukacja i podróże to największe przygody w życiu. Nasza misja inspirowania i edukowania zaczyna się w naszych pięknych, nowoczesnych salach lekcyjnych i obejmuje społeczności i kultury na całym świecie.

Zapewniamy platformę do efektywnego uczenia się poprzez podróże, zakwaterowanie, zajęcia i programy aktywności oraz oferujemy ustrukturyzowane wskazówki podczas całej podróży. Chcemy również rozszerzyć naszą misję poza nasze granice, więc kiedy się z nami zapisujesz, oferujemy tę samą edukację osobie w niekorzystnej sytuacji.

James Herbertson i Stephan Roussounis

Oś czasu:

2017

 • Utworzono edukację Bayswater

2018

 • Przejęcie LSC Stanton, uczelni w centrum Londynu, powstało z dwóch długoletnich szkół w Londynie w 2015 r. Stanton School of English powstała w 1973 r., A London Study Centre (LSC) powstała w 1975 r.

2019

 • Uruchomienie Bayswater College London

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College jest

Dla globalnych obywateli

 • Patrzymy poza nasze granice; obejmujemy nowe kultury i jesteśmy dla nich bogatsi. Dajemy dostęp do edukacji z serca Londynu do reszty świata. Jesteś mile widziany.

W celu uzyskania pomocy

 • Dbamy o małe rzeczy na każdym etapie podróży. Od rejestracji do ukończenia szkoły chcemy, abyś wiedział, że zawsze jest tu ktoś, kto pomoże.

Dla uczniów

 • Wszystko, co robimy, jest nastawione na sukces i bezpieczeństwo uczniów. Wiemy, że zaufanie jest niezbędnym narzędziem w nauce i zachęca do tego zaufania. Skupiamy się na dobru, które robisz.

Dla poważnej zabawy

 • Twoje ogólne doświadczenie jest dla nas ważne i wiemy, że zabawa to duża część przygody. Naszym celem jest przybliżenie ludziom o podobnych poglądach, aby Twoje przyjaźnie były naszą spuścizną.

Biznes na dobre

 • Zapewniamy umiejętności zmiany życia ludzi. Dla każdego uczonego, którego uczymy, nauczymy innego z trudnej sytuacji. Zapewniamy zajęcia poza naszymi granicami i rozszerzamy nasze zaangażowanie w edukację do regionów, w których są najbardziej potrzebne.

W skrócie

 • 15 sal lekcyjnych
 • 4 salony studenckie
 • 65-calowe interaktywne telewizory
 • 5 minut od Hyde Parku

Kursy

Bayswater College oferuje różnorodne kursy, które mogą poprawić umiejętności komunikacyjne lub rozwinąć specjalistyczną wiedzę potrzebną do kariery. Nasi nauczyciele są pasjonatami tego, co robią, dbają o twoje postępy i zapewniają, że osiągniesz swoje cele.

Nasz zespół wsparcia jest tutaj, aby upewnić się, że twoje życie poza klasą idzie jak najlepiej.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc i doradzić, twoje szczęście jest miarą naszego sukcesu.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Edukacja na dobre

Wiemy, że dzięki edukacji możemy zaoferować możliwości tym, którzy najbardziej ich potrzebują. Dlatego jesteśmy zaangażowani w model biznesowy, który stawia ludzi przed zyskiem.

Edukacja zapewnia ludziom klucz do świata. Naszą misją jest otwieranie drzwi dla wszystkich i inspirowanie pokolenia odkrywców.

Co robimy:

Dla każdego uczonego, którego uczymy, nauczymy innego z trudnej sytuacji. Na zasadzie jeden za jeden. Przekazujemy czas, wiedzę i fundusze na wsparcie dzieci i organizacji charytatywnych w krajach ojczystych naszych uczniów.

Korzystamy z naszego głosu, aby aktywnie uczestniczyć w działaniach zgodnych z naszymi wartościami. Nasze programy wydarzeń obejmują prelegentów z międzynarodowych organizacji charytatywnych, działania związane ze zbieraniem funduszy i zaangażowanie w wydarzenia takie jak Międzynarodowy Dzień Kobiet lub Tydzień Uchodźców.

Nie jesteśmy instytucją pasywną i zachęcamy naszych uczniów do zaangażowania się zarówno w sposób promowania dobra, jak i zanurzania się w języku.

Dlaczego to robimy:

Możliwość uczenia się nie powinna ograniczać się do tych, którzy mogą sobie na to pozwolić. Podróżowanie po świecie w celu nauki języka angielskiego jako języka obcego to wyjątkowe i wciągające doświadczenie, które buduje pewność siebie i zapewnia lepsze perspektywy pracy. Jednak te opcje są po prostu niedostępne dla wszystkich. Naszą misją jest zapewnienie młodym i pokrzywdzonym osobom szansy na zdobycie podstawowych umiejętności, które wzbogacą ich życie, niezależnie od ich pozycji ekonomicznej. Chcemy inspirować następne pokolenie odkrywców, gdziekolwiek się znajdują.

Jak to robimy:

Współpracujemy z organizacjami, które dzielą i wspierają naszą misję zapewnienia edukacji tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Zobowiązujemy się do przekazywania środków, które w przeciwnym razie stanowiłyby zysk.

Za każdy tydzień studiowania z nami przez tydzień będziemy przekazywać tydzień na cele charytatywne z ich kraju lub regionu. Wykorzystujemy istniejące lokalne organizacje charytatywne i przekazujemy nauczycielom lub równoważne fundusze na zajęcia.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Lokalizacje

 • London

  Bayswater College, 167 Queensway, W2 4SB, London

  pytania