Keystone logo
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Wstęp

O nas

Bay Atlantic University został założony w 2013 roku jako prywatna, ale nienastawiona na zysk instytucja szkolnictwa wyższego, której celem jest zapewnienie wyjątkowej i nieocenionej możliwości szkolenia obywateli z całego świata, którzy dysponują niezbędnymi narzędziami do realizacji naszej globalnej wizji.

Bay Atlantic University to bardzo szanowana instytucja wspierana 46-letnim doświadczeniem edukacyjnym z wykwalifikowanymi i doświadczonymi profesorami na międzynarodowej arenie edukacji. Oferujemy uczniowskie, wymagające i stymulujące doświadczenie edukacyjne. Położony w politycznym i historycznym sercu narodu, masz gwarancję prawdziwego amerykańskiego doświadczenia.

BAU Campus

Bay Atlantic University znajduje się w centrum DC, w otoczeniu firm, restauracji i centrów handlowych. Jest to świetne miejsce dla studentów, którzy chcą poznać tajniki kulturowej i politycznej struktury Stanów Zjednoczonych w bezpiecznej i przyjaznej społeczności.

Będąc miastem wielokulturowym, dla każdego są różne atrakcje. Większość wydarzeń jest bezpłatna, więc każdy może cieszyć się muzeami, parkami, ogrodami zoologicznymi i zabytkami. Transport jest łatwy w mieście, ponieważ metro i autobusy kursują do 3 rano.

Pogoda jest gorąca i wilgotna latem, przyjemna na wiosnę i jesień, i łagodna z sezonowymi opadami śniegu w zimie.

Bay Atlantic University Washington, DC znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wielu głównych atrakcji turystycznych Waszyngtonu. Biały Dom znajduje się tuż obok naszego budynku. National Mall, gdzie znajduje się większość miejskich muzeów, znajduje się zaledwie dziesięć minut od hotelu. Wszystko, co nie jest blisko, można łatwo uzyskać za pomocą transportu publicznego.

Nasza misja

Bay Atlantic University ma na celu zapewnienie wyjątkowej i nieocenionej okazji do szkolenia obywateli, którzy posiadają niezbędne narzędzia do realizacji naszej globalnej wizji. Integralną częścią naszej misji jest podkreślanie kreatywności i uważności we wszystkich wysiłkach naszych studentów i ukończenie ich jako wysoce pożądanych i powszechnie dostępnych osób.

"Misją Bay Atlantic University jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji amerykańskiej na całym świecie za pośrednictwem różnych programów rynkowych, które pobudzą intelektualną ciekawość, krytyczne myślenie i kreatywność, które są pilnie potrzebne w globalnej społeczności."

Cele: Aby zrealizować swoją misję, uczelnia ustaliła następujące cele strategiczne.

  1. Oferuj różnorodne programy studiów i dyplomów na rozwijających się i wymagających obszarach
  2. Zapewnienie edukacji równoważącej techniczne, profesjonalne i krytyczne elementy myślenia w celu zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej społeczności uczących się

Cele: Starając się osiągnąć cele strategiczne, uczelnia ustaliła następujące cele.

  • Aby zapewnić wysoką jakość nauki poprzez zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników wydziału, którzy są zaangażowani w doskonałe nauczanie
  • Zapewnienie odpowiednich programów nauczania poprzez wkład rady zarządzającej, branżowych komitetów doradczych, partnerów akademickich i absolwentów
  • Aby zapewnić uniwersytetowi wystarczające zasoby materialne i finansowe do zapewnienia ciągłej edukacji o wysokiej jakości

Nasza wizja

Jesteśmy instytucją studencką o globalnej wizji. Naszą filozofią jest przygotowanie studentów z umiejętnościami i wiedzą niezbędnymi do sprostania wyzwaniom przyszłej globalnej społeczności przy użyciu najnowocześniejszych technologii instruktażowych i metod nauczania w celu stworzenia programów reagujących na rynek. Długoterminowy sukces uniwersytetu, a także utrwalenie reputacji w zakresie instruktażu jakościowego, będzie zależał od opracowania programu nauczania i pomiaru wyników. Zdolność uniwersytetu do przyciągania i zatrzymywania studentów, zdolność studentów do spełniania wymagań biznesowych i branżowych oraz poziom zadowolenia absolwentów i pracodawców są kluczowymi środkami sukcesu.

Podstawowe wartości

Bay Atlantic University dąży do zapewnienia edukacji i stypendiów najwyższej jakości - do poszerzania granic wiedzy i przygotowania jednostek do życia, pracy i przywództwa. Niektórzy z nas wkładają swój wkład poprzez bezpośrednie zaangażowanie w nauczanie, uczenie się i badania, inni poprzez wspieranie i umożliwianie tych podstawowych działań w zasadniczy sposób. Niezależnie od naszych indywidualnych ról i gdziekolwiek pracujemy w Bat Atlantic University, jesteśmy winni sobie nawzajem, aby podtrzymywać pewne podstawowe wartości wspólnoty. Obejmują one:

  • Poszanowanie praw, różnic i godności innych
  • Uczciwość i uczciwość we wszystkich kontaktach
  • Sumienne dążenie do doskonałości w pracy
  • Odpowiedzialność za działania i postępowanie w miejscu pracy

Im bardziej uwzględniamy te wartości w naszym codziennym życiu, tym bardziej tworzymy i utrzymujemy atmosferę zaufania, współpracy, ożywionych dociekań i wzajemnego zrozumienia - i promujemy zaangażowanie w edukację i stypendia, które wszyscy dzielimy.

Ponadto, na Bay Atlantic University wierzymy, że nauka nie ogranicza się do formalnych instrukcji w tradycyjnych klasach. Uniwersytet stosuje różne metody nauczania na odległość i telekomunikacji, aby zapewnić wysokiej jakości usługi edukacyjne na całym świecie, zwłaszcza osobom, które nie są uprzywilejowane lub tradycyjnie niezasłużone.

Globalny zasięg

Międzynarodowa edukacja jest od dawna częścią globalnej misji Bay Atlantic University, która obejmuje szeroki zakres inicjatyw zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą, w celu ułatwienia wymiany wiedzy ponad granicami międzynarodowymi. Uniwersytet powstał na założeniu, że szkolnictwo wyższe powinno opierać się na solidnym fundamencie dialogu międzykulturowego między studentami a wykładowcami z całego świata.

Studenci w BAU są zachęcani do spędzania czasu na studiowaniu za granicą, do poszerzania wiedzy o innych krajach i kulturach, a także o globalnych problemach, które stoją przed nami wszystkimi. W tym celu studenci będą mogli odwiedzać kampusy sieciowe w Stambule, Berlinie i na Cyprze.

Lokalizacje

  • BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

pytania