Keystone logo
Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Wstęp

Kim jesteśmy

Kształcenie zawodowe odgrywa kluczową rolę w tworzeniu silnej gospodarki poprzez wyposażenie ludzi w umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Za pośrednictwem naszego RTO (zarejestrowana organizacja szkoleniowa). ACSE zapewnia gotowe do pracy kursy i kwalifikacje, które pomagają budować australijską gospodarkę i pomagają absolwentom w osiągnięciu ich potencjału, wyposażając ich w umiejętności i potrafiąc zrobić to, czego szukają pracodawcy. ACSE wspiera ludzi w osiągnięciu ich potencjału i tworzeniu pozytywnych zmian w jednostkach, co prowadzi do lepszego społeczeństwa, w którym można żyć i pracować.

Nasza misja

Aby poprawić życie ludzi oraz społeczności i społeczeństwa, w których żyjemy. poprzez inspirowane, innowacyjne i światowej klasy wysokiej jakości kształcenie i szkolenie.

Nasze wartości

Nasze działania wpływają na trening i szkolenie oraz są dostarczane, co wpływa na nasze wskaźniki ukończenia, rozwój biznesu i co najważniejsze, na nasze gry.

  • Szacunek - nie ma poczucia wartości i nieumiejętności
  • Uczciwość - Zawsze rób tak
  • Wiara - możemy zrobić niezłą

Proces RPL

Proces RPL może być potężnym przebudzeniem i zwiększającym zaufanie doświadczeniem dla tych, którzy przyjmują za pewnik swoje kompetencje i wykonują codzienne czynności, nie zdając sobie sprawy z wartości umiejętności i wiedzy będących podstawą ich działań.

Uznanie to proces, dzięki któremu twoje dotychczasowe umiejętności, wiedza i doświadczenie zdobyte przez całe życie, niezależnie od tego, w jaki sposób zostały nabyte, są uznawane w celu uzyskania uznawanych w kraju kwalifikacji lub deklaracji osiągnięcia.

Aby przeczytać więcej, kliknij tutaj .

Lokalizacje

  • Oakhurst

    Granada Place,22, 2761, Oakhurst

pytania