Keystone logo
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Wstęp

Eksperyment. Pytanie. Wyzwanie. Tworzyć. To tylko niektóre z rzeczy, do których będziesz zachęcany na naszych letnich kursach.

Napisane przez nasze zespoły kursowe, które uczą na naszych programach studiów w pełnym wymiarze godzin, i wspierane przez odwiedzających korepetytorów, techników specjalistów i absolwentów, nasze wysoce praktyczne kursy pozwalają poznać szereg podejść do kreatywnego myślenia i tworzenia w różnych dziedzinach sztuki formularze.

Oprócz nauki o kreatywnych technikach i procesach, nasze letnie kursy mają na celu zwiększenie Twojej pewności co do zdolności artystycznych, dając Ci możliwość podjęcia bardziej świadomej decyzji dotyczącej Twojej przyszłości.

Być może zapisujesz się, aby ulepszyć swoje portfolio artystyczne , uzupełnić aplikację na uczelnię lub chcesz wzbogacić swoje CV lub zainteresowanie kreatywnym światem.

Nasze kursy przyciągają młodych studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów z Wielkiej Brytanii i całego świata z różnych grup wiekowych, środowisk i doświadczeń.

Nasze trzytygodniowe kursy są otwarte dla wszystkich pasjonatów w wieku 13+, 15+ i 18+; nie ma górnej granicy wieku.

Nasze kursy letnie dają możliwość:

 • Rozwijaj nowe umiejętności i techniki twórcze
 • Przygotuj się na kurs sztuki na uniwersytecie
 • Ucz się od kreatywnych ekspertów
 • Doświadczenie studiowania na brytyjskim uniwersytecie artystycznym
 • Zwiększ swoje perspektywy zawodowe
 • Dziel się pomysłami i umiejętnościami ze studentami z całego świata
 • Spędź czas w jednym z najlepszych letnich miejsc w Wielkiej Brytanii
 • Otrzymuj porady dotyczące portfolio i wsparcie aplikacji uniwersyteckich
 • Certyfikat uczestnictwa AUB

Często zadawane pytania

Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń +44 1202 363831/363823. Możesz również skontaktować się z nami przez Skype: summercoursesAUB.

Kto może wziąć udział w letnim kursie AUB?

Nasze letnie kursy są otwarte dla wszystkich kreatywnych entuzjastów

Młodsi uczniowie mogą wziąć udział w naszej Letniej Szkole Sztuk Kreatywnych , przeznaczonej dla entuzjastycznych twórców w wieku 14-16 lat (kurs czerwcowy) i 13-14 lat (kurs lipcowy).

Kursy przyciągają studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów w każdym wieku z Wielkiej Brytanii i całego świata, o różnym pochodzeniu i doświadczeniu.

Nasze letnie kursy czerpią korzyści z włączenia takiej mieszanki ludzi, którzy mogą razem uczyć się i współpracować.

Czy istnieją określone wymagania wstępne na kursy letnie?

Nie ma formalnych wymagań wstępnych na nasze kursy letnie, ponieważ chcemy, aby studenci i twórcy mogli się dzielić i uczyć bez względu na ich pochodzenie lub wcześniejsze doświadczenia.

Kursy są bardzo praktyczne i napisane dla osób zainteresowanych kreatywnością; po prostu oczekujemy, że letni studenci będą entuzjastyczni i chętni do nauki indywidualnie i jako część zespołu.

Aby dołączyć do naszych kursów, nie są wymagane żadne wcześniejsze kwalifikacje.

W jakim języku odbywa się kurs? Czy potrzebuję certyfikatu lub testu z języka angielskiego lub IELTS, aby wziąć udział?

Wszystkie kursy letnie prowadzone są w języku angielskim.

Nie ma formalnych wymagań dotyczących języka angielskiego, jednak zalecamy znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie na naszych kursach letnich i móc komunikować się z liderem kursu i innymi studentami.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twój angielski jest wystarczająco dobry, napisz do nas na adres [email protected] w celu uzyskania porady.

Ile osób będzie na moim kursie?

Nasze kursy cieszą się dużą popularnością, jednak aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia z kursu i wystarczającą ilość czasu na kontakt z nauczycielem, utrzymujemy małe rozmiary naszych klas.

Numery klas będą się różnić w zależności od tematu kursu, jednak kursy letnie zazwyczaj obejmują od 15 do 25 uczniów na kurs, z pomocą lidera kursu, asystenta kursu i ambasadorów studentów AUB.

Jak zarezerwować kurs letni?

Wszystkie kursy letnie można łatwo zarezerwować w naszym sklepie internetowym za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Jeśli nie możesz zapłacić online, poprosimy Cię o wypełnienie formularza rezerwacji i podamy Ci dane naszego konta bankowego, abyś mógł zorganizować przelew bankowy (należy pamiętać, że w przypadku wyboru tej opcji będą naliczane dodatkowe opłaty bankowe metoda).

Wyślij e-mail na adres [email protected] w celu uzyskania formularza rezerwacji.

Więcej informacji na temat rezerwacji znajdziesz tutaj .

Jestem studentem zagranicznym – czy potrzebuję wizy, aby wziąć udział w kursie letnim?

Jeśli nie posiadasz paszportu Wielkiej Brytanii/UE/EOG, będziesz potrzebować wizy, która pozwoli Ci studiować tutaj, aby wziąć udział w jednym z naszych kursów.

Większość studentów zagranicznych zamierzających studiować na krótkim letnim kursie w Wielkiej Brytanii może to zrobić, korzystając z wizy krótkoterminowej.

Jednak Twoim obowiązkiem jest ustalenie z wyprzedzeniem, czy musisz ubiegać się o wizę i zapewnienie wystarczającej ilości czasu na uzyskanie wizy.

Powinieneś dać wystarczająco dużo czasu na uzyskanie niezbędnej wizy przed uczestnictwem w naszym letnim kursie, a Uniwersytet dostarczy list potwierdzający wizę po otrzymaniu pełnej płatności.

Prosimy o zapoznanie się z witryną rządu Wielkiej Brytanii dotyczącą wiz i imigracji w celu wyjaśnienia wymogów wizowych i wszelkich innych dokumentów uzupełniających, których możesz potrzebować.

Wszystkie wizy i dokumenty podróżne potwierdzające kwalifikowalność zostaną sprawdzone po przybyciu do miejsca zakwaterowania na uniwersytecie lub pierwszego dnia po rejestracji. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wizy, nie będziemy mogli pozwolić Ci dołączyć do kursu ani otrzymać zwrotu pieniędzy.

Jeśli ubiegasz się o wizę i potrzebujesz dokumentów potwierdzających podróż i organizację kursu w celu zabezpieczenia wizy, pamiętaj, że listy potwierdzające kurs do wniosków wizowych zostaną wydane dopiero po opłaceniu opłat za kurs i zarezerwowanego zakwaterowania w pełni.

Za co jeszcze będę musiał zapłacić?

Nasze kursy letnie obejmują wszystkie materiały i zasoby.

Dla osób przebywających w naszym zakwaterowaniu zapewniamy śniadanie i lunch (od poniedziałku do piątku), więc studenci będą potrzebować tylko dodatkowych pieniędzy na posiłki wieczorne i weekendowe. Wskazane jest, aby zabrać ze sobą trochę więcej, jeśli planujesz zakupy na prezenty, zakupy osobiste, dodatkowe przekąski i weekendowe zajęcia.

Jeśli mieszkasz lokalnie lub zdecydowałeś się zarezerwować tylko kurs letni i samodzielnie zorganizować zakwaterowanie, powinieneś zapewnić wystarczające środki na lunch i inne wymagane posiłki, zajęcia lub zakupy osobiste.

Co otrzymam na koniec kursu?

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa AUB.

Możesz użyć tego do udokumentowania pracy, którą możesz dodać do swojego portfolio lub CV. Możesz również ubiegać się o kredyty uczelni macierzystej, które możesz wykorzystać na studia, które obecnie prowadzisz (np. jako student Study Abroad na innej uczelni lub student pobierający IB w celu uzyskania punktów CAS).

W zależności od kursu letniego, który odbyłeś, będziesz miał również możliwość zabrania ze sobą prac wykonanych w tym czasie.

Na przykład studenci makijażu będą mieli szkicowniki i zestaw wydruków cyfrowych gotowych stylów z sesji zdjęciowych, studenci filmu i animacji będą mieli krótkie filmy, studenci mody mogą zabrać do domu gotowe ubrania, a także folio z modą itp.

Lokalizacje

 • Bournemouth

  Arts University Bournemouth Fern Barrow Road Poole, BH12 5HH, Bournemouth

pytania