Keystone logo

Arcadia University The College of Global Studies

A logo

Wstęp

College of Global Studies jest jedną z trzech szkół wyższych i trzech szkół, które tworzą Arcadia University: The College of Global Studies, The College of Arts & Sciences, The College of Health Sciences, The School of Global Business, The School of Education i The Szkoła Studiów Ustawicznych. Arcadia jest liderem studiów za granicą od ponad 75 lat. W 2009 roku jego istniejące Centrum Edukacji za Granicą zostało podniesione do statusu College, tworząc w ten sposób The College of Global Studies. Jest to pierwsza tego typu uczelnia poświęcona prowadzeniu i rozwojowi edukacji za granicą.

Opierając się na ponad 75-letniej tradycji przywództwa i innowacji w międzynarodowej edukacji i badaniach, The College of Global Studies zapewnia studentom dostęp do ponad 130 programów za granicą w Australii, Chile, Kubie, Anglii, Grecji, Irlandii, Włoszech, Nowej Zelandii, Szkocji , RPA, Hiszpanii i Walii. Prawie 3000 studentów z ponad 300 uczelni i uniwersytetów uczestniczy każdego roku w zagranicznych programach Arcadia University. Arcadia nieustannie dąży do zapewnienia najwyższego poziomu wsparcia i usług swoim uczestnikom programu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

College of Global Studies na Arcadia University przygotowuje studentów do życia, które ma znaczący wkład w coraz bardziej złożonym i wzajemnie powiązanym społeczeństwie globalnym. Dzięki strategicznym partnerstwom instytucjonalnym oraz nowatorskiemu programowi akademickiemu, opartemu na doświadczeniu i programowi towarzyszącemu, wyrażonemu w zróżnicowanych i wymagających kontekstach globalnych, uczniowie uczą się krytycznego myślenia, umiejętnej obserwacji, rozważnej refleksji i znaczącego uczestnictwa.

Lokalizacje

  • South Easton Road,450, 19038, Glenside

pytania