Keystone logo

American Institute Of Interior Design

A logo

Wstęp

American Institute Of Interior Design ( AIID ) z AIID w Fountain Hills w Arizonie to prywatna instytucja policealna oferująca unikalny program studiów w zakresie projektowania wnętrz.

Naszą misją jest „ Zapewnienie studentom podstawowej wiedzy i narzędzi, które pozwolą im odnieść sukces w dynamicznej dziedzinie projektowania wnętrz, poprzez przyspieszony program szkoleniowy, który jest wyzwaniem, satysfakcją i zabawą”. Edukacja jest prowadzona w dynamicznym otoczeniu, w którym uczeń jest zachęcany do odkrywania kreatywnych rozwiązań w celu rozwiązania problemów związanych z projektowaniem wnętrz. W American Institute Of Interior Design student odnajdzie atmosferę spersonalizowanej uwagi, zaangażowania i uczestnictwa studentów oraz wysokich standardów akademickich. Instytut zapewnia szczegółowe informacje zwrotne i krytykę na temat pracy uczniów, zamykając pętlę nauczania i maksymalizując doświadczenie edukacyjne ucznia.

American Institute Of Interior Design wierzy w przyspieszone, praktyczne i praktyczne podejście szkoleniowe do projektowania wnętrz. Ponieważ instruktorzy w American Institute Of Interior Design są sami aktywnymi projektantami wnętrz, tematyka i szkolenia są odpowiednie do aktualnych zagadnień projektowych. Instruktorzy są zobowiązani do tworzenia możliwie najbardziej kompetentnych i wydajnych absolwentów projektowania i są gotowi spędzać osobisty czas, aby zobaczyć, czy cele uczniów zostały osiągnięte. Naszym celem jest nauczenie wiedzy i umiejętności, które pozwolą odnieść sukces i zarabiać na projektowaniu.

Nasz wydział w American Institute Of Interior Design jest światowej klasy. Nasz zespół tworzą instruktorzy będący ekspertami w swojej dziedzinie oraz przeszkoleni i doświadczeni lektorzy. Kilkoro naszych wybranych instruktorów w programie projektowania wnętrz ma średnio 15-letnie doświadczenie praktyczne i dydaktyczne w dziedzinie projektowania. Wszyscy nasi wykładowcy zajmują się projektowaniem wnętrz i nauczycielami, więc studenci mogą mieć pewność, że otrzymują najbardziej aktualne i praktyczne wykształcenie z zakresu projektowania wnętrz.

Lokalizacje

  • North Saguaro Boulevard,13014, 85268, Fountain Hills

pytania