Keystone logo
Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Aeropole Flight Training

Wstęp

Aeropole" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/37/37618_Crew.jpg" alt="Aeropole" />

About alt = "Aeropole

alt = "Aeropole to akademia lotów premium założona w 2010 roku. Jesteśmy specjalistami w szkoleniu pilotów dla technicznie zaawansowanych samolotów. Dysponujemy flotą nowoczesnych Diamentów z naszą główną bazą w Helsinkach-Malmi w Finlandii. Nasza zatwierdzona organizacja z jej wysoko wykwalifikowanymi a doświadczeni instruktorzy są dostępni i gotowi spełnić Twoje specyficzne potrzeby, bez względu na to, czy jesteś początkującym w lotnictwie, czy pilotem linii lotniczych.

Nasz cel

Na alt = "Aeropole z pasją zapewnia doskonałe szkolenie lotnicze. Naszym celem jest być najlepszą szkołą lotniczą w Finlandii pod względem jakości. Obiecujemy Ci, że zapewnisz najwyższą jakość obsługi klienta, szkoleń, wyposażenia i personel.

1. Doskonała obsługa klienta

Złożymy tylko obietnice, których dotrzymamy. Oznacza to konkretne i uczciwe umowy szkoleniowe, łatwe do zrozumienia ceny i otwartą komunikację, gdy wszystko się zmieni. Harmonogramy szkoleń są indywidualnie dostosowane do twoich potrzeb, czy to podczas regularnych godzin pracy, wieczorów i weekendów.

2. Jakość szkolenia

Mamy bardzo pedagogiczne podejście do szkolenia. Nie jesteśmy tutaj, aby pochwalić się naszymi umiejętnościami lub doświadczeniem w lataniu, ale szkolić naszych uczniów, aby byli bezpiecznymi i pewnymi siebie pilotami, niezależnie od tego, czy ich cele latania są profesjonalne, czy dla rozrywki. Przyjęliśmy świeże podejście do systemu szkolenia i jakości, jakiego nie było wcześniej w żadnej innej fińskiej szkole lotniczej. Nasze metody nauczania to wypróbowane i przetestowane światowej klasy systemy, które dostosowaliśmy i ulepszyliśmy dla lokalnego środowiska nordyckiego - i są one w pełni zgodne i przekraczają europejskie przepisy lotnicze.

3. Nowoczesne samoloty

Nasze samoloty są najnowocześniejsze, idealne do szkolenia i mają wyjątkowo dobre wyniki w zakresie bezpieczeństwa (w rzeczywistości najlepsze w branży). Odważymy się obsługiwać najnowszą i najnowocześniejszą flotę szkoleniową w Finlandii w naszej kategorii cenowej . Wszyscy nasi studenci są zachęcani do szkolenia na szklanych samolotach w kokpicie, a także uczymy na tradycyjnych instrumentach, aby dać naszym uczniom wszystkie potrzebne umiejętności.

4. Profesjonalni i utalentowani instruktorzy

Nasi instruktorzy mają setki, jeśli nie tysiące godzin doświadczenia jako instruktorzy, a większość ma doświadczenie w lotach lotniczych lub czarterowych. Są z nami, ponieważ uważają, że instruowanie jest satysfakcjonujące i pasjonują się jakością - a nie tylko zwiększaniem liczby godzin lotu. To powiedziawszy, jakość nauczania nie spoczywa na barkach poszczególnych instruktorów, ale jest podtrzymywana przez nasze metodyczne podejście do jakości w naszej organizacji i nauce.

Wierzymy, że jedynym sposobem na utrzymanie się na szczycie jest uznanie faktu, że wszyscy jesteśmy w niekończącej się drodze nauki - doskonałość wynika z wytrwałości i ciągłego doskonalenia. Nie pozwól, aby nasza obsesja sprawiła, że nie będziesz cieszyć się tym, co masz u nas: emocje i zabawa są nieodłączną częścią latania, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym prywatnym pilotem, czy też zaczynasz nową i satysfakcjonującą karierę w lotnictwie. Pozwól nam bezpiecznie przeprowadzić Cię przez te doświadczenia!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami z branży lotniczej i biznesowej z uzupełniającymi się doświadczeniami: pilotami linii lotniczych i czarterowych, instruktorami kariery, inżynierami samolotów, menedżerami biznesu i przedsiębiorcami. Byliśmy sfrustrowani brakiem szkoły lotniczej, która byłaby naprawdę zainteresowana nauką swoich uczniów i obsługą klienta, więc założyliśmy taką. Być może nie jesteśmy najtańszą szkołą lotniczą w okolicy, ale z pewnością staramy się pozostać najlepsi!

Zatwierdzenia

  • Certyfikat EASA ATO FI.ATO.2016 - Fińska aprobata CAA dla wszystkich kursów w ramach zatwierdzonej organizacji szkoleniowej (ATO) zgodnie z przepisami Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).
  • Certyfikat EASA ATO DK / ATO / 011 - Duńskie zatwierdzenie CAA dla wszystkich kursów zgodnie z zatwierdzoną organizacją szkoleniową (ATO) zgodnie z przepisami Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).

Lokalizacje

  • Helsinki

    Helsinki-Malmi Airport Main terminal, 00700, Helsinki

    pytania