Keystone logo
Acudemy

Acudemy

Acudemy

Wstęp

Prosty, skuteczny

Acudemy to dostawca szkoleń z siedzibą w centrum Londynu, który specjalizuje się w akredytowanych i dostosowanych do Acudemy kursach szkoleniowych. Popularne kursy, które prowadzimy obejmują rachunkowość

106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Kim jesteśmy

Acudemy Ltd to centrum szkoleniowe z siedzibą w centrum Londynu, które specjalizuje się w akredytowanych i dostosowanych do potrzeb szkoleniach dla małych firm i osób prywatnych.

Ustanowiony przez profesjonalnych księgowych i starszych przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć i zwiększyć udział i osiągnięcia osób w branży, a tym samym stać się cennym źródłem dla pracodawców.

Acudemy oferuje akredytowane i dostosowane szkolenia w popularnych kategoriach biznesowych, takich jak rachunkowość i finanse, sprzedaż i marketing oraz zarządzanie projektami. Oferujemy kursy krótkoterminowe, kursy weekendowe i szkolenia wewnętrzne w naszym centrum szkoleniowym w Londynie lub w wybranej lokalizacji.

Nasza misja

Z zespołem złożonym z profesjonalistów i starszych przedsiębiorców biznesowych, naszą misją jest umożliwienie i zachęcić osoby z branży do wzięcia udziału w szkoleniach i maksymalizacji ich osiągnięć. Niezaprzeczalnie cenne źródło informacji dla wszystkich typów korporacji, nasze nazwisko będzie nierozerwalnie związane z doskonałym szkoleniem.

Acudemy Training działa zgodnie z etosem opartym na rygorystycznych wartościach.

Wartości treningowe

 • Zapewnienie uczestnikom środowiska, które wzmocni ich umiejętności, rozwijając ich umiejętności
 • Działać jako katalizator skutecznych partnerstw między pracodawcami a pracownikami
 • Nagradzanie zaangażowania, zaangażowania i wysiłku poprzez zapewnienie najlepszego w swojej klasie szkolenia
 • Zaangażowanie w zaspokajanie potrzeb klientów i zarządzanie oczekiwaniami zarówno uczących się, jak i pracodawców
 • Praca zgodnie z najlepszą praktyką
 • Świętując sukces innych

Nasze programy szkoleniowe mają na celu wzmocnienie pozycji osób uczących się, umożliwiając im osiągnięcie celów edukacyjnych i zawodowych. Budujemy świetlaną przyszłość poprzez ułatwianie uczestnikom umiejętności w celu uzyskania unikalnej kombinacji korzyści dla siebie i swojego pracodawcy.

106226_pexels-photo-1153213.jpeg

Dlaczego właśnie my

Od 2013 roku Acudemy Training zapewnia akredytowane i dostosowane do Acudemy szkolenia w zakresie specjalizacji takich jak księgowość i finanse, przywództwo i zarządzanie. Oto trzy małe rzeczy, które sprawiają, że trening z Acudemy wyjątkowy.

Osiągnij swoje cele zawodowe

Nasza usługa jest specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić osobom indywidualnym osiągnięcie ich celów edukacyjnych i zawodowych poprzez wykorzystanie naszego praktycznego programu szkoleniowego, którego struktura ma zachęcić uczestników do dalszego rozwijania swojej wiedzy teoretycznej za pomocą praktycznego zastosowania.

Idealny dla tych, którzy chcą dalej się rozwijać.

Elastyczne

Skupiamy się głównie na zapewnieniu elastycznych opcji uczenia się w mniejszych grupach, zapewniając w ten sposób maksymalną interakcję i udział kandydatów. Poświęcamy również czas na monitorowanie naszych kosztów, ponieważ jedną z naszych mocnych stron jest zapewnienie, że nasze kursy są przystępne cenowo dla wszystkich kandydatów, niezależnie od ich poziomu wiedzy i doświadczenia.

Wyjątkowa obsługa

Nasz doświadczony zespół jest zawsze pod ręką, aby pomóc. Nasz wyjątkowy poziom wsparcia i wskazówek oznacza, że zawsze, gdy potrzebujesz porady lub zachęty, będziemy przy tobie. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje perspektywy zawodowe, zdobyć tę promocję, wrócić do pracy, czy po prostu wyróżnić się z tłumu, Acudemy może pomóc tak, jak nikt inny.

106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Lokalizacje

 • London

  Acu Empire House, Grays Inn Road,225, WC1X 8RH, London

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania