Keystone logo
43 Air School

43 Air School

43 Air School

Wstęp

130956_CostalPhoto.jpg

© 43 Air School

43 Air School zaprasza na światowej klasy szkolenie pilotów

Zapewniamy to, ustanawiając najwyższe standardy, niezrównane wyposażenie i poważną pasję do lotnictwa. W ciągu ostatnich 30 lat profesjonalnie przeszkoliliśmy ponad 6000 absolwentów z sektora lotnictwa ogólnego, lotniczego i wojskowego, ale wyróżnia nas nasza zdolność do przekraczania oczekiwań naszych klientów.

Nasze lokalizacje w RSA mają warunkowe dedykowane obszary szkolenia w locie, małą gęstość ruchu lotniczego i łatwy dostęp do urządzeń szkoleniowych dla przyrządów, skupiających studentów na tym, na co się zapisali.

 • 9 symulatorów
 • 75 instruktorów
 • 240 pracowników
 • 70 samolotów
 • 300 studentów

130950_SchoolProfile1.png

© 43 Air School

Doświadczeni instruktorzy

Nasze 43 instruktorów nie ma sobie równych w branży. Zespołowi kierują profesjonaliści, którzy wyróżnili się karierą w lotnictwie. Dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z rozwojem branży i metodologiami instrukcji lotniczych.

Udogodnienia najwyższej jakości

43 Air School jest właścicielem największej i najlepiej utrzymywanej floty samolotów na kontynencie, a oferta naszych szklanych kokpitów jest dostępna w naszych złożonych trenerach.

Nasze bogate doświadczenie i wiodąca pozycja w szkoleniach stawiają 43 Air School na czele międzynarodowych standardów szkoleniowych.

Żadna inna organizacja szkoleniowa na kontynencie nie może ci zaoferować

 • 70 stałych i zakontraktowanych instruktorów pod nadzorem starszych zespołów zarządzania lotem z dużym doświadczeniem w branży lotniczej, lotniczej i czarterowej
 • Ponad 50 doskonale utrzymanych samolotów dostępnych codziennie na szkolenie
 • 30 lat doświadczenia w szkoleniu pilotów
 • Ponad 6 000 pilotów ukończyło pomyślnie studia
 • Najnowocześniejsza technologia i e-oferty ukierunkowane na zapewnienie bezproblemowego szkolenia
 • Dostępnych jest wiele pomocy szkoleniowych i programów, od wstępu do poziomów zaawansowanych
 • Zatwierdzone kursy obsługi technicznej i kontroli ruchu lotniczego
 • Symulatory w 3 lokalizacjach obejmujące szkolenie pilotów Ab-Initio, korporacyjnych i lotniczych
 • Nasze nowoczesne urządzenia i wyposażenie kampusu zapewniają zaspokojenie wszystkich potrzeb studentów
 • 240 pełnoetatowych pracowników zapewniających maksymalny nacisk na szkolenie
 • Pre-Course COMPASS ™ narzędzie oceny dające dokładnie obiektywny wynik potencjału ucznia
 • Dedykowane obiekty naziemne obsługiwane przez profesjonalnych wykładowców
 • Symulator ATC używany do poprawy lotnictwa, języka angielskiego i orientacji mentalnej
 • Pilot Shop, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w kampusie
 • Świetny rekord bezpieczeństwa we wszystkich aspektach szkolenia lotniczego

130951_SchoolProfile2.png

© 43 Air School

43 Air School Today

43 Air School jest dedykowaną organizacją zajmującą się szkoleniami zawodowymi pilotów i lotnictwa, oferującą usługi dla sektora prywatnego, ogólnego komercyjnego, lotniczego i wojskowego. Posiada bogate doświadczenie w szkoleniu pilotów sponsorowanych przez siebie i korporacji, kontrolerów ruchu lotniczego i kandydatów do obsługi technicznej z różnych środowisk kulturowych i z różnych krajów na całym świecie.

Szkoła jest w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi, ponieważ ma wszystkie podstawowe zasady, niezbędne do skutecznego szkolenia. W środowisku, które jest dobrze dostosowane do początkowego podstawowego i zaawansowanego operacyjnego szkolenia w locie z całym niezbędnym wyposażeniem i urządzeniami, szkoła jest nastawiona specjalnie i wyłącznie na szkolenie w locie. Wszyscy instruktorzy mają duże doświadczenie operacyjne i szkoleniowe.

43 Air School prowadzi szkolenia pilotów zawodowych od ponad 30 lat, ma do tej pory ponad 6 000 absolwentów i może słusznie twierdzić, że jest największym i najbardziej szanowanym ośrodkiem szkolenia latającego w Afryce, cieszącym się międzynarodową reputacją.

Wyspecjalizowane moduły, takie jak szkolenie w zakresie zdenerwowania, MCC (szkolenie w zakresie współpracy z wieloma załogami) i CRM (zarządzanie zasobami załogi), aby wymienić tylko kilka, są dostarczane zgodnie z wymaganiami. Szkoła prowadzi flotę 57 samolotów szkoleniowych i ma ponad 250 pełnoetatowych pracowników, z których około 70 to instruktorzy lotów i naziemni.

W Kampusie Port Alfred zapewniono pełne wyposażenie mieszkaniowe dla średniej populacji studentów wynoszącej 300 pilotów kadetów.

Szkolenie w locie

Szkoła zapewnia latające środowisko treningowe, które jest dobrze dostosowane do stopniowego szkolenia i rozwoju pilota kadetów: dedykowany i obszerny obszar szkolenia dla wczesnego podstawowego szkolenia, z łatwym dostępem do sytuacji operacyjnych o większej gęstości dla bardziej zaawansowanych etapów kurs.

Nadmorska pogoda stwarza warunki, z którymi pilot będzie musiał się zmagać w przyszłości, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i ekonomiki ćwiczenia. Ruch handlowy zminimalizuje zakłócenia, a bliskość ogólnych obszarów szkoleniowych zapewnia ekonomię szkolenia.

Regionalne lotniska i przestrzenie powietrzne

Lotniska Port Elizabeth, Bisho i wschodni Londyn znajdują się w pobliżu 43 Port Alfred, a te regionalne lotniska są idealne do lotów instrumentalnych.

Aby zapewnić studentom możliwość zastosowania swoich umiejętności w szerszym środowisku operacyjnym, loty szkoleniowe są przeprowadzane we wszystkich głównych ośrodkach w Południowej Afryce, w tym w Kapsztadzie, Durbanie i Johannesburgu. Ponadto istnieje co najmniej jedno ćwiczenie treningowe do miejsca międzynarodowego.

130952_SchoolProfile3.png

© 43 Air School

Lokalizacje

 • Port Alfred

  Port Alfred Aerodrome, Bathurst Street, Port Alfred, 6170, Port Alfred

  • Lanseria

   Hangar 104C, Lanseria International Airport, 1748, Lanseria

   • Port Elizabeth

    30 Edward St, Port Elizabeth Central, Port Elizabeth, 6001, Port Elizabeth

    pytania