Keystone logo
École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

École Intuit.Lab

Wstęp

O École Intuit.Lab

Ecole intuit.lab, Mumbai to francuski instytut edukacyjny zajmujący się projektowaniem graficznym i komunikacją wizualną. Został założony w 2011 roku przez Patricka Felicesa, Clémenta Derocka i Fredericka Lalande. Wizją tych weteranów branży jest budowanie kultury, a nie tylko szkoły. Kultura, w której kreatywne umysły zyskują swobodę wprowadzania innowacji, tworzenia i stania się częścią rewolucji projektowej.

Dziś uczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin zdają sobie sprawę z roli projektowania w przyszłości. Technologia i design razem prowadzą świat przez jego najbardziej monumentalną transformację i możesz być częścią tego ruchu.

Nie chcesz po prostu myśleć, robić, łamać i myśleć jeszcze raz? W intuit.lab najważniejsza jest Twoja ciekawość, energia i pasja tworzenia. Przyjdź i odkryj głębokie kreatywne myślenie z inspirującymi artystami i projektantami z całego świata.

Dołącz do nas, aby stać się częścią globalnej ligi designu i znaleźć w niej swoje miejsce.

128537_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Projektowanie w Indiach

Teoria i praktyczne uczenie się łączą się w celu stymulowania doświadczeń edukacyjnych.

Indie historycznie były synonimem sztuki. Jednak oznaki estetycznego dotyku w indyjskim otoczeniu zanikają z każdym dniem. Życie z pięknem to nawyk, który należy wpajać od najmłodszych lat. Tylko wtedy, gdy kwestię dobrego smaku traktuje się poważnie, rozwój gospodarczy i społeczny w Indiach może nastąpić pięknie.

Ale kiedy mówimy o zmianie, żaden inny czas nie był lepszy niż obecny moment. Utworzenie czołowej francuskiej szkoły projektowania, école intuit.lab w Bombaju, jest krokiem w kierunku znaczącej poprawy wymaganej w dziedzinie edukacji związanej z projektowaniem graficznym, sztuką i reklamą.

Chociaż współpraca Francji i Indii stanowi potęgę kultury, ważne jest, aby Indie patrzyły na Francję jako kraj, który warto naśladować, jeśli chodzi o dumę z własnego dziedzictwa, sztuki i kultury - sposób myślenia odzwierciedlający współczesny francuski design.

Ecole intuit.lab osiągnęła sukces, włączając profesjonalną ekspozycję do programu akademickiego - bardzo potrzebne stanowisko, które do tej pory było wolne, w środowisku projektowania i edukacji artystycznej w Indiach.

Czekamy na nową falę w edukacji projektowej.

Gotowy do pracy w branży

Dzięki edukacji w zakresie projektowania, technologii cyfrowej i kreatywności przekształcamy studentów w specjalistów, których potrzebuje branża.

Dzięki dynamicznie rozwijającemu się rynkowi i rosnącej zamożności Indie są idealnym środowiskiem dla prosperujących marek i produktów. Wynikające z tego możliwości marketingu, brandingu i komunikacji są jednymi z najbogatszych na świecie i zapewniają idealne otoczenie dla projektantów.

Wraz z rosnącym wpływem platform cyfrowych na nasze życie popularna kultura cyfrowa pojawiła się w Indiach. Oznacza to, że cyfrowe medium otwiera przed projektantami całą gamę ekscytujących możliwości. Właśnie dlatego szkolimy naszych uczniów, aby byli biegli i biegli w cyfrowym projektowaniu i myśleniu.

Ecole intuit.lab rozumie potencjał rynku indyjskiego i jest zaangażowany w tworzenie studentów „gotowych do pracy w branży”, aby zaspokoić ogromne potrzeby rynku. Osiągamy to poprzez osadzenie rzeczywistej, profesjonalnej ekspozycji dla studentów w programie akademickim. Dzięki starannie dobranym, profesjonalnym wydziałom, cotygodniowym i comiesięcznym warsztatom, programom wymiany, a także lokalnym i międzynarodowym stażom, intuit.lab zapewnia, że każdy student wychodzący z naszego kampusu jest gotowy do świata zawodowego.

Ten gotowy przemysł jest talentem, który wyróżnia école intuit.lab nad innymi instytutami.

Kreatywna inteligencja

Naucz się wykorzystywać swoje talenty

Inteligencja twórcza stanowi sedno naszego nauczania. Jest to wspólna wiedza, z której korzystają młodzi kreatywni projektanci i dyrektorzy artystyczni.

Głównym wyzwaniem dla projektanta jest nauczenie się inteligentnego wykorzystywania ich energii twórczej; kierować i kontrolować. Dostosowanie się do przezwyciężania problemów, czerpanie z osobistej kultury i wiedzy oraz dokonywanie mądrych wyborów, aby znaleźć atrakcyjne, konkretne i bystre rozwiązania.

Kreatywna inteligencja to postawa, która wyróżnia tych, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i wiedzą, jak przyczynić się do jak najlepszych umiejętności. Oprócz zwykłego know-how oznacza to przyjęcie oryginalnego i odpowiedniego podejścia. Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni obraz, a ponadto być atrakcyjnym obrazem. Przez właściwy obraz rozumiemy „sensowną produkcję wizualną”, która czerpie swą siłę z refleksji w danym kontekście, określonej wizji, a nawet zgodnie z pewnymi zasadami etycznymi. Headway / Unsplash

128552_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Podejście akademickie i profesjonalne do edukacji

« École Intuit.Lab to szkoła projektowania, która stara się wypełnić lukę między nauką teoretyczną, akademicką a praktycznymi, profesjonalnymi aplikacjami»

Program nauczania stale ewoluuje, aby nadążać za zmieniającą się technologią, nowymi startupami i tworzyć innowacyjne doświadczenia w projektowaniu.

Intuit Lab dąży do stworzenia środowiska, które umożliwia skoncentrowane rozumienie projektowania poprzez:

 • Liczne zadania na żywo z interakcją z klientem, badaniami i strategią
 • Zwinność i zdolność dostosowywania się w czasie

Human Scale College

Ze względu na swój ludzki wymiar szkoła intuit.lab jest ciepłym instytutem, który oferuje intuit.labians indywidualne rozwiązanie z udziałem nauczycieli i administratorów.

Dla studentów école intuit.lab jest czymś więcej niż szkołą wyższą: jest miejscem spełnienia, twórczej emulacji, wzbogacania dialogu z profesjonalistami. Miejsce spotkań, w którym kipi życie.

Oprócz kursów na wysokim poziomie, tworzone są silne przyjaźnie, pielęgnowane przez pracę zespołową napędzaną aktywnym życiem i realnym światem. Te momenty tworzenia grupy są cenne. Dodają do lekcji prawdziwą spójność zespołu i jedzenie do przemyślenia podczas wymiany. Duch école intuit.lab jest kreatywny, żądny przygód i otwarty na świat.

Witamy w naszych 3 kampusach

Intuit.lab Mumbai

Odkryj swoją kreatywność w mieście, które Cię zainspiruje. Usiądź nad morzem lub przejdź się historycznymi uliczkami. Miasto tętni talentem, podobnie jak nasz kampus położony w Prabhadevi, sercu miasta Bombaju. Kampus ma globalne wzornictwo i legendy reklamowe, które go uczęszczają, komunikują się ze studentami i edukują ich na temat świata zawodowego.

Studenci mają również możliwość uczenia się od globalnego maestro reklamowego, Ravi Deshpande, naszego założyciela kampusu w Mumbaju. Zobacz go również w akcji w jego dynamicznej zintegrowanej agencji reklamowej Whyness Worldwide, umieszczonej obok naszego kampusu.

Intuit.lab Paris

Nasz pierwszy kampus na całym świecie, intuit.lab, Paryż, jest marzeniem każdego początkującego projektanta.

W szkole jest zespół nauczycieli z nauczycielami i profesjonalistami oklaskiwanymi przez świat reklamy. Studenci studiujący w stolicy Francji żyją w dynamicznym i wielokulturowym środowisku. Korzystają z niezwykłego potencjału kulturowego miasta, do którego szkoła jest łatwo dostępna ze względu na jego centralne położenie.

Dodatkową zaletą jest dostęp do niezrównanej puli miejsc pracy w najbardziej poszukiwanym kreatywnym mieście.

Intuit.lab Aix-en-Provence

Szkoła intuit.lab w Aix-en-Provence umożliwia uczniom czerpanie korzyści z niezrównanego uczenia się i wzbogacania doświadczeń życiowych w mieście pełnym życia. Kampus koncentruje się na wymogach akademickich świata sztuki współczesnej i opracowuje metody przygotowania studentów do niego.

Zespół składa się z nauczycieli i specjalistów, którzy rozumieją prawdziwe problemy branży i pomagają uczniom budować silne relacje w regionie i na arenie międzynarodowej.

Lokalizacje

 • Paris

  90, rue de Javel 75015 Paris, , Paris

 • Aix-en-Provence

  17, Rue Lieutaud 13100 Aix-en-Provence, , Aix-en-Provence

  • Mumbai

   DGP House, 4th Floor, 88C, Old Prabhadevi Road, Prabhadevi 400025 Mumbai, Maharashtra, India, , Mumbai

  pytania