Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Dyplom Programy w Nauki rolnicze 2023

12 Dyplom Programy w Nauki rolnicze 2023

Przegląd

Program dyplomowy jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz uzyskać praktyczne doświadczenie w danej dziedzinie, nie wydając dużo czasu na ogólnych wymagań edukacyjnych. programy dyplomowe są skoncentrowane, hands-on badania, które zwykle trwa tylko rok lub dwa, aby zakończyć.

Jaki jest dyplom w dziedzinie nauk rolniczych, pytasz? Program ten ogólny temat może skupić się na zielone rolnictwa, takie jak rolnictwo ekologiczne i zwierzęcej świadomości, albo może mieć szerszy temat w świecie rolnictwa. W każdym razie, twoje studia najprawdopodobniej obejmują ochronę zasobów, zarówno fizyczną, jak i finansowych, a także zwiększenie zysku i planowania na przyszłość rolnictwa. Inne podstawowe kursy obejmują chemię, gleboznawstwa, biologia roślin oraz bezpieczeństwa i jakości żywności.

Zdobyte w programie nauk rolniczych dyplomowej prawdopodobnie będzie dobrze służyć w miarę postępów w szeregach zarządzania gospodarstwem rolnym lub hodowli zwierząt.Im więcej nauki i praktyki, tym lepiej mogą być znalezienia satysfakcjonującego karierę w rolnictwie szanse.

Jak w przypadku każdego programu edukacyjnego, koszty różnią się od kraju do kraju i szkoły do ​​szkoły. Po znalezieniu programu, który wygląda obiecująco, skontaktować się ze szkołą oferowanie go i zapytać bezpośrednio o koszty programu.

Gdy już zdobył swój dyplom w zakresie nauk rolniczych, można przejść na karierę w hodowli zwierząt, zarządzania plantacji, zarządzania gospodarstwem rolnym lub badań. Możesz być w stanie znaleźć pracy consulting małych gospodarstw rolnych, pomagając miejscowych rolników projektowania i wdrażania kontroli jakości w zarządzaniu, zarządzanie odpadami i systemów kontroli szkodników. Albo, może skończyć się pracuje jako środek akcji lub czegoś w tym rodzaju.

Znalezienie opcje online dla badań rolnych może być przydatne, jeśli już pracują w dziedzinie pokrewnej.Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Dyplom
  • Nauki o życiu
  • Nauki rolnicze
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (12)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania