Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Dyplom ukończenia studiów wyższego stopnia Programy w Media cyfrowe 2023/2024

3 Dyplom ukończenia studiów wyższego stopnia Programy w Media cyfrowe 2023/2024

Przegląd

Zaawansowany dyplom przyznany na uniwersytecie lub college'u uczniów, którzy ukończą zajęć w polu pół-zawodowego lub półprofesjonalnych. Zaawansowany dyplom zwykle trwa od jednego do dwóch lat, aby zakończyć, w zależności od struktury programu i instytucji. Dyplom ten jest uważany za równoważny roku lub dwóch studiów na poziomie licencjatu.

Co to zaawansowany dyplom mediów cyfrowych? Ten tok studiów kształci studentów do pracy w kreatywnych i projektowania kariery. W tym programie, mogą dowiedzieć się o procesie projektowania, z kursów w zakresie projektowania graficznego, takich jak fotografia, ilustracji i typografii. Omawiane tematy mogą obejmować wizualne trendy Media Design, nowych technologii, praktyk branżowych, proces projektowania i zarządzania projektami. Inne obszary badań mogą obejmować animację, rozwój gier, stron internetowych i rozwój aplikacji, projektowania dźwięku i grafiki sieciowe.

Studenci mogą pragnąć zaawansowany dyplom w mediach cyfrowych budować swoje umiejętności w tworzeniu stron internetowych, projektowanie graficzne, interaktywnego projektowania, wizualizacji i animacji. Uczą się także umiejętności produkcyjne i rozwojowe podczas zdobywania praktycznych umiejętności biznesowych do pracy w różnych gałęziach przemysłu.

Koszty programu będzie się zmieniać, w oparciu o placówki edukacyjnej, jego lokalizacji i długości studiów. Uczniowie powinni zrobić rozeznanie w szkołach z odpowiednimi programami, które mogą pasujących swoje cele finansowe, akademickie i zawodowe.

Absolwenci cyfrowych programów multimedialnych może znaleźć pracę jako grafików, projektantów stron internetowych, artystów, twórców aplikacji układu, projektantów i ilustratorów typografii, reklamowych. W dziedzinie druku, mogą być stosowane jako rysowników, kierowników produkcji drukowania lub projektantów opakowań. Wiele miejsc pracy spadnie w szerokim zakresie od wydawniczych i reklamowych ilustratorów artystów produkcyjnych, projektantów firmowych, scenografów i członków zespołu produkcji telewizyjnej.

Liczne uniwersytety na całym świecie oferują tego lub podobnych programów. Oczywiście mogą się odbywać na miejscu lub on-line, w zależności od szkoły. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Dyplom ukończenia studiów wyższego stopnia
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
  • Media cyfrowe
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania