Keystone logo
Znajdź swój program ścieżki

Znajdź swój program ścieżki

Co studiować
Gdzie studiować

Popularne programy

Program Pathway to roczne wprowadzenie do pełnego programu nauczania i przygotowuje studentów do rozpoczęcia studiów na uniwersytecie. Programy te kształcą studentów w wielu różnych przedmiotach, takich jak sztuka, nauki humanistyczne, biznes, nauki biologiczne i przyrodnicze, inżynieria, technologia, nauki przyrodnicze i wiele innych. Poza tym programy Pathway pomagają zagranicznym studentom rozwijać biegłość w mówieniu i pisaniu po angielsku podczas zaliczania wybranych, zaliczeniowych zajęć akademickich. Plany są na ogół skierowane do uczniów, którzy nie mają odpowiednich wyników testu z języka angielskiego, aby dostać się na studia tradycyjnymi drogami. Różnorodność różnych programów ścieżek może być przytłaczająca – nie pozwól, by Cię to powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, patrząc na najpopularniejsze ścieżki wymienione poniżej.

Programy studiów licencjackich

Program studiów licencjackich Pathway pomaga uczniom poprawić ich kwalifikacje akademickie i znajomość języka angielskiego, zapewniając jednocześnie wsparcie kulturowe podczas rozpoczynania studiów na uniwersytecie lub w college'u. Studenci biorą udział w kursach i zdobywają punkty przez cały czas trwania programu, a po zakończeniu przechodzą do pożądanego programu studiów licencjackich.

Ścieżki dla absolwentów

Program dla absolwentów jest przeznaczony dla studentów z zagranicy, którzy chcą zapisać się na studia podyplomowe. Ten program przygotowawczy pomaga uczestnikom poprawić znajomość języka angielskiego, nawyki związane z nauką i wyniki testów. Zajęcia zazwyczaj obejmują również naukę określonej dziedziny akademickiej. Są to kursy przynoszące punkty, które mają zastosowanie do ukończenia studiów magisterskich studenta.

Ścieżki online

Programy ścieżek online są dla studentów okazją do przygotowania się do wejścia na dłuższy program uniwersytecki lub uniwersytecki, będąc poza kampusem. Oferowane w szkołach w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i na całym świecie programy Pathway online mogą być idealne dla przyszłych studentów uniwersytetów, którzy nadal przebywają za granicą, pracują lub mają inne zobowiązania związane z planowaniem, a także dla tych, którzy nie mogą dojeżdżać do kampusu.