Keystone logo
Wietnam

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Wietnam 2024

Liczba instytucji: 36
  • Manchester, Wielka Brytania
  • Budapest, Węgry
  • + 62 jeszcze

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hanoi, Wietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Ton Duc Thang University jest uniwersytetem publicznym działającym w ramach Wietnamskiej Generalnej Konfederacji Pracy, założonej 24 września 1997 r.

  • Nha Trang, Wietnam

  Witamy na Nha Trang University (NTU), który znajduje się w rzekomo najpiękniejszym nadmorskim mieście w Wietnamie. Nha Trang University jest jednym z 50 uniwersytetów publicznych w Wietnamie z ponad 50-letnią historią i rozwojem.

  • Tuy Hòa, Wietnam

  Misją Mientrung University of Civil Engineering w Mientrung University of Civil Engineering jest kształcenie wysokiej jakości zasobów ludzkich w zakresie budownictwa i innych dziedzin; stosowanie badań, transfer wiedzy i technologii do środowiska biznesowego i społeczeństwa.

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Hoa Sen University od dawna jest uznawany za proaktywną i sprytną prywatną uczelnię wyższą, zapewniającą społeczeństwu osoby w pełni wyposażone w standardy intelektualne i moralne, bogate doświadczenie życiowe, dobrze zdefiniowaną orientację zawodową i zaangażowaną ambicję. Absolwenci odbywający staże na Hoa Sen University są doceniani ze względu na ich efektywność zawodową i wpływowe społecznie cnoty ludzkie.

  • Sơn La, Wietnam

  Uniwersytet Tay Bac powstał na mocy Decyzji Prezesa Rady Ministrów nr 39/2001 / QD-TTG z dnia 23 marca 2001 r. Na podstawie Northwest College of Education, poprzednikiem była Secondary School of Education. Region Autonomiczny Thai Meo powstał w 1960 roku.

  • Qui Nhơn, Wietnam

  Witamy na Quy Nhon University - jednej z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego w środkowym Wietnamie. Quy Nhon University znajduje się w centrum nadmorskiego miasta Quy Nhon, w prowincji Binh Dinh, najbardziej wysuniętym na południe punkcie kluczowego regionu gospodarczego środkowego Wietnamu oraz w centralnym punkcie regionu południowo-środkowego - Central Highlands, położonym na skrzyżowaniu autostrady krajowej 1 i Droga krajowa 19, uważana za bramę do morza korytarza gospodarczego Wschód-Zachód.

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Uniwersytet Transportu Ho Chi Minha bezpośrednio podległy Ministerstwu Transportu jest największą multidyscyplinarną uczelnią w sektorze transportu na południu Wietnamu. Wyższa Szkoła Transportu w Ho Chi Minh jest odpowiedzialna za szkolenie kadr dla sektora transportu, a mianowicie morskiego, drogowego, śródlądowego i kolejowego.

  • Thanh Hóa, Wietnam

  W dniu 24 września 1997 r. Prezes Rady Ministrów wydał Decyzję nr 797 / QĐ-TTg o utworzeniu Uniwersytetu Hong Duc University (HDU) poprzez połączenie trzech uczelni: College of Education, College of Economics and Technique oraz Thanh Hoa Medical College (wcześniej wszyscy znani z ponad 40-letniego eksperymentu szkoleniowego). HDU było pierwszym wietnamskim systemem edukacyjnym zbudowanym według nowego modelu: publicznej, wielodyscyplinarnej instytucji działającej pod jurysdykcją Ludowego Komitetu prowincji Thanh Hoa i nadzorowanej przez Ministerstwo Edukacji i Szkolenia.

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Witamy na University of Science, jednym z sześciu szanowanych członków Wietnamskiego Narodowego Systemu Uniwersyteckiego w Ho Chi Minh City. Historia naszej uczelni rozpoczęła się w 1941 roku wraz z utworzeniem Indochina College of Science, który w 1956 roku stał się Wydziałowym Uniwersytetem Naukowym w Sajgonie. Dzięki współpracy z Wydziałem Literatury w 1977 roku nasza instytucja została przemianowana na University Hochiminh City.

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Położony w sercu dzielnicy przemysłowej uniwersytet był od ponad pół wieku ośrodkiem nauki, badań i możliwości edukacyjnych w Ho Chi Minh City. Założona w 1962 roku jako College Board of Technical Education z 5 dyscyplinami inżynierskimi, Ho Chi Minh City University of Technology and Education znaczący sposób przekształciła się w multidyscyplinarny uniwersytet.

  • Ho Chi Minh City, Wietnam

  Ho Chi Minh City Open University to instytucja szkolnictwa wyższego oferująca różne programy, od nauczania stacjonarnego po naukę na odległość i naukę w satelitarnych centrach akademickich; ma na celu zaspokojenie różnych potrzeb edukacyjnych społeczeństwa i przyczynienie się do wzbogacenia zasobów ludzkich kraju.

  • Vũng Tàu, Wietnam

  Ba Ria - Vung Tau University znajduje się w nadmorskim mieście Vung Tau Ba Ria - prowincja Vung Tau, która jest bramą do Morza Wschodniego prowincji na południowym wschodzie i centrum gospodarki, finansów, kultury, turystyki, transportu i edukacja południowo-wschodniej i dogodne połączenie z Ho Chi Minh City i innymi okolicznymi prowincjami drogą lądową, powietrzną, wodną i kolejową. Posiadając wiele pięknych plaż i dobrze wyposażoną infrastrukturę, miasto Vung Tau jest znanym ośrodkiem turystycznym na południu oraz obszarem logistycznym wietnamskiego przemysłu naftowego i gazowego. Ba Ria - Vung Tau University jest jedyną uczelnią w mieście Vung Tau, która jest instytucją szkoleniową zapewniającą multidyscyplinarne zasoby ludzkie dla prowincji Ba Ria - Vung Tau, prowincji sąsiednich, a także dla całego kraju. BVU jest również ośrodkiem naukowo-badawczym prowincji Ba Ria - Vung Tau, w którym prowadzone są i stosowane w społeczeństwie i produkcji projekty badawcze dotyczące zastosowania i transferu zaawansowanej nauki i technologii.