Keystone logo
Wielka Brytania

Najlepsze uniwersytety dla Kurs akademicki Programy w Wielka Brytania 2023

Liczba instytucji: 777
  • Shadwell, Wielka Brytania

  LIS to nowa instytucja w Londynie. Ich programy są głęboko interdyscyplinarne i zorganizowane wokół złożonych, rzeczywistych problemów. Czemu? Ponieważ świat jest nasycony złożonymi problemami, które wymagają interdyscyplinarnego podejścia; ich rozwiązania nie będą pochodzić z jednego przedmiotu lub specjalizacji. Od zmian klimatycznych po kulturę organizacyjną, dzisiejsze złożone problemy należy rozpatrywać z więcej niż jednej perspektywy. Tym właśnie zajmuje się LIS. Uczą swoich uczniów, aby stali się ekspertami w rozwiązywaniu problemów.

  • Madrid, Hiszpania
  • Amsterdam, Niderlandy
  • + 8 jeszcze

  IE University jest dla studentów, dla których nauka jest sposobem na życie. Zapewniamy wspierającą społeczność, w której studenci i wykładowcy współpracują ze sobą w procesie uczenia się. IE University ma spersonalizowaną, skoncentrowaną na studentach społeczność z bogatą różnorodnością osób, pomysłów i podejść. Każdego roku na jego kampusie reprezentowanych jest ponad 130 narodowości, a ponad 75% studentów pochodzi spoza Hiszpanii. IE University jest uznawany na całym świecie i przez najbardziej prestiżowe stowarzyszenia za wysoką jakość nauczania. Dzięki innowacyjnej wizji, duchowi przedsiębiorczości i skupieniu się na naukach humanistycznych i rygorze akademickim, IE University jest zaangażowany w kształcenie profesjonalistów, którzy zmienią społeczeństwo. Nasze podejście do nauki oparte na praktyce zaczyna się w klasie i jest kontynuowane na całym świecie, przygotowując naszych uczniów do zostania międzynarodowymi profesjonalistami. Jeśli chcesz inspirującej i pełnej wyzwań edukacji, która ukształtuje to, kim jesteś i kim się staniesz, IE University poszerzy twoje horyzonty, połączy cię ze światem i poprowadzi na wyjątkowej ścieżce potrzebnej do osiągnięcia twoich celów.

  • Kingston upon Thames, Wielka Brytania
  • London, Wielka Brytania

  W Kingston University jesteśmy pasjonatami zwiększania szans życiowych naszych studentów, pomagając im w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości uczenia się i wyposażając ich w przyszłe umiejętności i wiedzę potrzebne w wymagającym miejscu pracy XXI wieku.

  • Oxford, Wielka Brytania

  Lady Margaret Hall („LMH”) to uczelnia na Uniwersytecie Oksfordzkim. Założyciele nazwali Kolegium na cześć Lady Margaret Beaufort, matki króla Henryka VII i znanej patronki nauki i nauki. Pierwszych dziewięciu studentów przyjęto w 1879 roku. Kolegium rozrosło się, otworzyło swoje podwoje dla mężczyzn i obecnie jest wspólnotą ponad 600 studentów i 45 stypendystów. LMH jest jedną z 39 kolegiów składowych Uniwersytetu Oksfordzkiego, jednego z najwyżej ocenianych uniwersytetów na świecie i najstarszego uniwersytetu w świecie anglojęzycznym.

  • Leeds, Wielka Brytania

  Skupiamy ekspertów w dziedzinie informatyki, chemii, inżynierii, matematyki, fizyki i astronomii, aby zapewnić wyjątkową edukację uczniów i badania w następujących szkołach.

  • South Kensington, Wielka Brytania

  Jako część Imperial College London, światowego lidera w dziedzinie nauki i technologii, kierujemy globalną transformacją biznesową i społeczną poprzez połączenie biznesu, technologii i przedsiębiorczego sposobu myślenia. Łączymy innowacyjne myślenie i wgląd z nową technologią, aby opracowywać rozwiązania problemów świata rzeczywistego, przynosząc korzyści biznesowi i ulepszając społeczeństwo.

  • London, Wielka Brytania

  London Institute of Banking & Finance (LIBF) jest szanowaną nazwą w brytyjskiej edukacji od ponad 140 lat. Zapewniamy kursy licencjackie i podyplomowe dla studentów z Wielkiej Brytanii i zagranicy w niepełnym wymiarze godzin iw pełnym wymiarze godzin. Jako mniejsza, specjalistyczna uczelnia z wykwalifikowaną kadrą jesteśmy doskonale przygotowani, aby pomóc Ci w Twojej karierze zawodowej — pomogliśmy już w tym tysiącom studentów na całym świecie. Nasze kursy zapewniają umiejętności potrzebne do kariery w biznesie, zarządzaniu, nauce o danych i finansach, z silnym naciskiem na praktyczne umiejętności zaczerpnięte z rzeczywistych sytuacji.

  • London, Wielka Brytania

  King's College London to renomowana na całym świecie uczelnia oferująca wyjątkowe wykształcenie i wiodące na świecie badania. Naszym celem jest wprowadzanie pozytywnych i trwałych zmian w społeczeństwie oraz realizacja naszej wizji uczynienia świata lepszym miejscem.

  • London, Wielka Brytania

  Z siedzibą w jednej z najbardziej ekscytujących stolic świata, London Met jest domem dla przyjaznej społeczności inspirujących i zdeterminowanych uczniów, nauczycieli i innowacyjnych myślicieli. Oferujemy szeroką gamę kursów, od studiów licencjackich i podyplomowych po krótkie kursy i kwalifikacje zawodowe, z których wiele jest dostępnych na studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, aby najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom i stylowi życia.

  • Madison, Stany Zjednoczone
  • Teaneck, Stany Zjednoczone
  • + 3 jeszcze

  Największy prywatny uniwersytet w New Jersey, FDU, jest instytucją non-profit, niesekciarską, wielokampusową. Założona w 1942, FDU osiągnęła czteroletni status w 1948 i zatwierdzenie jako uniwersytet w 1956. Uniwersytet oferuje ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich, w tym programy doktoranckie z farmacji, praktyki pielęgniarskiej, psychologii klinicznej i psychologii szkolnej; oraz akredytowaną przez AACSB szkołę biznesu. Programy studiów są oferowane na dwóch kampusach w New Jersey oraz w dwóch lokalizacjach FDU poza USA: Wroxton College w Oxfordshire w Anglii i kampusie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Bradford, Wielka Brytania

  Na Uniwersytecie w Bradford koncentrujemy się na tworzeniu warunków dla wpływu społecznego, kulturowego i ekonomicznego. Dążymy do integracji społecznej, a nasza praca nad poszerzeniem możliwości i umożliwieniem studentom osiągnięcia ich potencjału doprowadziła nas do czołówki Indeksu Mobilności Społecznej angielskich uniwersytetów w ciągu ostatnich dwóch lat.

  • Boston, Stany Zjednoczone
  • San Francisco, Stany Zjednoczone
  • + 4 jeszcze

  Hult to coś więcej niż szkoła biznesu non-profit, to dynamiczna wielokulturowa społeczność, która kształci, inspiruje i łączy jedne z najbardziej perspektywicznych talentów biznesowych na świecie. Odwracamy tradycyjne podejście do edukacji, wykorzystując doświadczenia uczenia się przez działanie, aby przekształcić umiejętności uczniów od momentu, gdy do nas dołączają, w wyjątkowego biznesmena, od momentu ukończenia studiów.

  • Belfast, Wielka Brytania

  Witamy na Wydziale Sztuki, Nauk Humanistycznych i Społecznych Queen's University w Belfaście. Jesteśmy dynamiczną społecznością uznanych na całym świecie badaczy, naukowców i studentów, którzy są zaangażowani w tworzenie i utrzymywanie nowoczesnego i znaczącego miejsca połączonej nauki. Jesteśmy otwarci na wszystkie talenty, otwarci na wyzwania i zmiany oraz oddani wykorzystaniu naszej wiedzy merytorycznej, aby zmienić życie lokalne, krajowe i międzynarodowe.

  • Wallisdown, Wielka Brytania

  Dołącz do naszej społeczności online i zanurz się w kreatywności. Poznaj innych twórców, kształtując swój zawód poprzez naukę online. Nasze kursy są przeznaczone dla osób, które pasjonują się tym co robią i mają motywację do stawiania kolejnych kroków w karierze we własnym tempie, we własnej przestrzeni. Jeśli szukałeś znaku, aby do nas dołączyć, to jest to.

  • Neuchâtel, Szwajcaria
  • Leicester, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.